Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Reklaminiai tentai keliuose ir ant tiltų (viadukų)

Reklama keliuose ir ant viadukų

Reklamos plotai


Filtras

Akcijų, specialių pasiūlymų prenumerata (įvairios nuolaidos siekiančios net iki 75%)

Reklaminių plotų nuoma keliuose bei ant viadukų

Reklaminiai tentai virš gatvių yra vienas efektyviausių išorinės reklamos būtų. Virš judrių miesto gatvių pakabinta reklama atkreipia vairuotojų ir pėsčiųjų dėmesį, todėl tai puikus būdas reklamuoti prekinį ženklą, įmonės paslaugas, akcijas ar kitaip kurti teigiamą kompanijos įvaizdį.

Nuomojame įvairaus dydžio reklaminius tentus virš gatvių ir ant tiltų, viadukų Vilniuje. Konkreti ir ryški reklama gatvėse patraukia auditorijos akį, todėl gerai apgalvotas reklamos maketas ir kokybiškai atspausdintas tentas yra labai svarbūs tam, kad perduodama informacija būtų tinkamai suprasta ir įsimintina. Ant tiltų ir viadukų pakabinta reklama sostinėje yra apšviečiama, todėl ji gerai matoma ir tamsiu paros metu. Reklaminiai tentai yra racionalus ir efektyvus būdas pasiekti didelę ir įvairią auditorija bet kuriuo paros metu.
Susidomėjote lauko reklama tentuose virš gatvių? Galime Jums pasiūlyti visą reklamos paslaugų paketą, į kurį įeina tentų gamyba, pakabinimas ir nukabinimas pasirinktoje vietoje Vilniuje. Esant poreikiui pasirūpiname reklamos maketavimu ir vizualiniu reklamos sprendimu.

Reklaminiai tentai virš gatvių

Virš gatvių esantys reklamos tentai yra 0,75 metrų ilgio ir 7 metrų pločio, o jų gamybai naudojama perforuota (su skylutėmis) tentinė medžiaga. Tento kiaurymės turi būti sustiprintos metaliniais apvadais per tento viršų ir apačią, kas 30–40 cm atstumu viena nuo kitos, o šonuose – kas 36 cm (šonuose turi būti po 3 skyles). Virš gatvių kabinami tentai turi būti atspausdinti iš abiejų pusių. Spausdinant ant perforuoto tento, spalvų ryškumas sumažėja apie 20 procentų dėl persišvietimo, todėl ruošiant maketą reikia būtinai į tai atsižvelgti.

Reklaminiai tentai virš tiltų, viadukų

Reklamos tentai virš tiltų ir viadukų dažniausiai yra skirtingų matmenų, todėl kiekvienu atveju tento spausdinimas ir maketavimas derinami individualiai. Tentas spausdinamas tik iš vienos pusės, nes yra kabinamas prie pagrindo. Šie reklaminiai tentai yra apšviesti, todėl yra gerai matomi tamsiu paros metu.

Domina

reklamos ploto nuoma?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?