Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

TV ekranai vaistinėse

TV reklamų transliacija vaistinėse

Reklamos plotai

Daugiau ...
Filtras

Akcijų, specialių pasiūlymų prenumerata (įvairios nuolaidos siekiančios net iki 75%)

TV ekranų tinklas vaistinėse

Vaistinės – vieta, kurioje kasdien apsilanko įvairaus amžiaus, skirtingus poreikius turintys pirkėjai. Labai dažnai sprendimą, kokį vaistinį preparatą, maisto papildą ar kitą prekę įsigyti, pirkėjas priima impulsyviai, būdamas parduotuvėje. Teikiame reklamos transliavimo paslaugas ekranuose, įrengtuose vaistinėse visoje Lietuvoje.

 

Pardavimų skatinimas

Pardavimo vietose, pavyzdžiui, vaistinėse, rodoma reklama dažnai padidina kampanijos efektyvumą ir skatina įsigyti būtent tą prekę, kuri tuo metu yra reklamuojama. Reklama vaistinėse yra racionalus informacijos perdavimo būdas, puikiai tinkantis pristatyti naują produktą, pranešti apie nuolaidą, specialų pasiūlymą ir kt.

Papildoma informacija – iš vaistininko

Iškilus neaiškumamas dėl reklamuojamo produkto, papildomos informacijos pirkėjas gali teirautis vaistininko – taip sudaromos dar palankesnės galimybės klientui įsigyti reklamuojamą produkciją.

Platus ekranų tinklas

Ekranų tinklas yra išsidėstęs didžiausiuose ir mažesniuose Lietuvos miestuose, miesteliuose, kaimo vietovėse. Reklama, transliuojama vaistinių tinkle visoje Lietuvoje, tai padeda pasiekti plačią, skirtingo amžiaus ir įvairius poreikius turinčią auditoriją. 

Kompleksinės reklamos dalis

Reklama vaistinių tinkle gali būti efektyvi kompleksinės reklamos dalis. Ši reklama gali būti derinama su reklama gydymo įstaigose (pvz., poliklinikose, klinikose, ligoninėse), reklama „Maximos“ kasose ir kt. Taip didinamas prekės ženklo žinomumas, pasiekiamumas, kuriamas teigiamas jo įvaizdis.

Vaizdo klipų techniniai reikalavimai

Jie Jūs planuojate pasirūpinti reklaminiu klipu patys, būtina atsižvelgti į klipo, skirto transliuoti vaistinių ekranuose, techninius reikalavimus.

Daugiau

Reklaminių klipų kūrimas ekranams vaistinėse

Kuriame reklaminius vaizdo klipus, specialiai pritaikytus vaistinėse esantiems ekranams. Atsižvelgę į kiekvienos reklaminės kampanijos specifiką, sukursime tinkamai idėją perteikiantį reklaminį klipą.

Daugiau

Reklama vaistinėse

 

Reklamos plotai vaistinėse

Reklama vaistinių tinkle visoje Lietuvoje

 

Taip pat žiūrėkite

 

Reklamos plotai medicinos įstaigose

Nuomojame reklamos plotus ligoninėse, klinikose, poliklinikose, pirminės sveikatos priežiūros centruose (PSPC) bei privačiose bendrosios praktikos gydytojų (BPG) centruose.

Daugiau

TV ekranai prie kasų prekybos centruose

Transliuojame vaizdo klipus viename plačiausių prekybos tinklų „Maxima“. Suteikiame galimybę reklamuotis LCD ekranuose „Maximos“ parduotuvėse Lietuvoje ir Latvijoje.

Daugiau

Domina

reklamos plotų nuoma?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?