Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

Reklama NTV (НТВ МИР) televizijoje. NTV (НТВ МИР) reklamos planavimas ir pirkimas.

Reklama NTV (НТВ МИР) televizijoje
TV reklamos planavimas / pirkimas

 

NTV televizijos kanalas (НТВ МИР)

Paklausus ir žiūrovų atpažįstamas! NTV Mir Lithuania - šeimos kanalas su įtraukiančiais serialais. NTV - pagrindinis televizijos kriminalinių serialų tiekėjas. Nusikalstamumas, kuris yra šio kanalo kino pagrindas, parodomas įvairiomis jo apraiškomis: aštraus siužeto detektyvas, dinamiškas veiksmo filmas ir drama iki komedijos. 

NTV Mir Lithuania (НТВ МИР) - šeimos kanalas su intriguojančiais šou ir šou apie gyvenimą. Naujame sezone atskleisime dar daugiau paslapčių, užduosime dar daugiau nepatogių klausimų ir tikėsimės sąžiningų atsakymų. Sužinokite žinomų žmonių paslaptis, geriausius receptus ir gyvenimo būdo rekomendacijas. Atverkite sau naują NTV Mir Lithuania pasaulį.

Teikiame reklamos NTV (НТВ МИР) televizijoje planavimo ir pirkimo paslaugas.

OWEXX - oficialus NTV (НТВ МИР) reklamos platintojas.
Dėl NTV reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais.
NTV reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Kontaktai reklamai NTV (НТВ МИР) televizijoje.

 

Reklama NTV (НТВ МИР) televizijos kanale

TV reklama geriausias ir greičiausias būdas pritraukti klientus. Vos kelios sekundės eterio ir apie jus ir jūsų paslaugas pasklis žinia potencialiems vartotojams. Jūsų siūlomos prekės ar paslaugos vartojimo potencialas turės itin didelę galimybę išaugti, jei pasinaudosite TV reklama.
Televizijos reklama padės jus išgirsti ir pamatyti potencialiems vartotojams sėdint namuose. Vaizdo, veiksmo, teksto, garso, muzikos, judesio, spalvų, veikiančių kartu, visuma turi galingą poveikį žiūrovui. Operatyviai, vaizdingai ir įtaigiai praneškite savo žinutę vartotojams per NTV (НТВ МИР) televiziją.

Reklama NTV (НТВ МИР) televizijos kanale yra pasiekiama visiems vartotojams ir visiems pageidaujantiems būti žinomiems. Jei pageidaujate sulaukti daugiau užsakymų ir plėsti savo žinomumą pasinaudokite galimybe paskleisti žinią per NTV (НТВ МИР) televizijos kanalą. Reklamos laikas televizijoje, dažniausiai, skaičiuojamas sekundėmis. Mes galime Jums padėti viską suplanuoti bei atlikti visus reikiamus darbus itin efektyviai.

Kiek kainuoja reklama NTV (НТВ МИР) televizijos kanale? Tai nėra itin pigi paslauga. Tačiau, atlikus matematinius skaičiavimus pagal potencialių klientų pritraukimo galimybes ir reklamos kainą, už reklamą vienam potencialiam vartotojui galite išleisti vos 0,01 centą. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

Norite reklamuotis NTV (НТВ МИР) televizijos kanalo laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti!

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com.

Reklama NTV (НТВ МИР) televizijos kanalo laidose

Reklama NTV (НТВ МИР) televizijos kanalo laidose skirta tiems, kas nori dar labiau susiaurinti savo potencialių vartotojų ratą ir tikslingai iš transliuotų tik jiems skirtą žinutę su siūlomomis paslaugomis. NTV (НТВ МИР) televizijos kanalo programų tinklelyje siūloma daug kokybiškų, išskirtinių ir įdomių laidų, skirtų tiksliniams Jūsų klientams. Jei norite pritraukti didelę ir tikslingą vartotojų grupę savo paslaugoms ar prekėms reklamuoti, reklama NTV (НТВ МИР) televizijos kanalo laidose puiki idėja.

Reklama laidose galima ne tik Jūsų įprastuose televizoriaus ekranuose, tačiau ir mobiliuosiuose įrenginiuose žiūrimoms laidoms. Šiuo metu ypač populiarūs mobilieji įrenginiai tapo rimti varžovai įprastiems televizoriams, kadangi jie visuomet po ranka. Siūlome galimybę tapti laidos rėmėju.

NTV (НТВ МИР) televizijos kanalo reklama laidose. Norite, kad laidos vedėjas reklamuotų Jūsų prekes ar paslaugas tam tikroje laidoje? Norite, būti Jūsų pageidaujamos, mėgiamos laidos rėmėju? Norite reklamuoti savo prekes ir paslaugas tam tikros laidos reklaminėse pertraukėlėse? Mes galime Jums padėti.
Reklamos laikas televizijos laidose yra itin ribotas. Reklamos laikas laidose skaičiuojamas sekundės tikslumu ir yra itin vertingas Jūsų tikslinės grupės reklaminei sklaidai. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

Norite reklamuotis NTV (НТВ МИР) televizijos kanalo laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti.
Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.owexx.com/dizainas-reklama

Kiek kainuoja reklama NTV (НТВ МИР) televizijos kanalo laidose? Reklamos kaina priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip: Jūsų pasirinkto metų laiko, sezoniškumo, Jūsų pasirinkto paros meto, Jūsų pasirinkto reklamos TV laidoje būdo ir daugelio kitų faktorių. Domina reklamos įkainiai NTV (НТВ МИР) televizijos kanalo laidose? Maloniai prašome kreiptis.

 


 

Domina

reklama NTV (НТВ МИР) televizijoje?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?