Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

Reklama PBK (Первый Балтийский канал) televizijoje. PBK (Первый Балтийский канал) reklamos planavimas ir pirkimas.

Reklama PBK (Первый Балтийский канал) televizijoje
TV reklamos planavimas / pirkimas

 

Pirmasis Baltijos televizijos kanalas

Pirmas Baltijos kanalas - tai televizijos kanalas visai šeimai! Ryškūs pramoginiai ir muzikiniai šou. Įtraukiantys pokalbių šou. Pasaulinės klasės šou ir populiariųjų formatų adaptacija. Pokalbių šou su žvaigždėmis. Pažinčių šou, kurie sujungia širdis. Socialinės laidos, kurios sprendžia šeimos problemas. Laidos apie stilių, kurios keičia dalyvius.

Darbo dienomis, kiekvieną vakarą, Pirmojo Baltijos kanalo eteryje - laikas serialui! Komedijiniai serialai, melodramos, istoriniai serialai, mokslinė fantastika, detektyvai ir romantinės komedijos - PBK siūlo filmus įvairiam skoniui. Mylimiausi aktoriai mūsų kanale: Sergejus Burunovas, Pavelas Prilučnas, Konstantinas Chabenskis, Katerina Špica, Jalizaveta Bojarskaja, Danila Kazlovskis, Svetlana Chodčenkova, Aleksandras Petrovas ir kitos kino žvaigždės.

Teikiame reklamos "PBK" televizijoje planavimo bei pirkimo paslaugas.

OWEXX - oficialus PBK (Pirmojo Baltijos kanalo) reklamos platintojas.
Dėl PBK reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais.
PBK reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Kontaktai reklamai Pirmojo Baltijos kanalo televizijoje.

 

Reklama Pirmame Baltijos televizijos kanale

TV reklama geriausias ir greičiausias būdas pritraukti klientus. Vos kelios sekundės eterio ir apie jus ir jūsų paslaugas pasklis žinia potencialiems vartotojams. Jūsų siūlomos prekės ar paslaugos vartojimo potencialas turės itin didelę galimybę išaugti, jei pasinaudosite TV reklama.
Televizijos reklama padės jus išgirsti ir pamatyti potencialiems vartotojams sėdint namuose. Vaizdo, veiksmo, teksto, garso, muzikos, judesio, spalvų, veikiančių kartu, visuma turi galingą poveikį žiūrovui. Operatyviai, vaizdingai ir įtaigiai praneškite savo žinutę vartotojams per Pirmąjį Baltijos televizijos kanalą (Первый Балтийский канал).

Reklama Pirmame Baltijos televizijos kanale (Первый Балтийский канал) yra pasiekiama visiems vartotojams ir visiems pageidaujantiems būti žinomiems. Jei pageidaujate sulaukti daugiau užsakymų ir plėsti savo žinomumą pasinaudokite galimybe paskleisti žinią per Pirmąjį Baltijos televizijos kanalą. Reklamos laikas televizijoje, dažniausiai, skaičiuojamas sekundėmis. Mes galime Jums padėti viską suplanuoti bei atlikti visus reikiamus darbus itin efektyviai.

Kiek kainuoja reklama Pirmąjame Baltijos televizijos kanale (Первый Балтийский канал)? Tai nėra itin pigi paslauga. Tačiau, atlikus matematinius skaičiavimus pagal potencialių klientų pritraukimo galimybes ir reklamos kainą, už reklamą vienam potencialiam vartotojui galite išleisti vos 0,01 centą. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

Norite reklamuotis Pirmojo Baltijos televizijos kanalo (Первый Балтийский канал) laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti!

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com.

Reklama Pirmojo Baltijos televizijos kanalo laidose

Reklama Pirmojo Baltijos televizijos kanalo (Первый Балтийский канал) laidose skirta tiems, kas nori dar labiau susiaurinti savo potencialių vartotojų ratą ir tikslingai iš transliuotų tik jiems skirtą žinutę su siūlomomis paslaugomis. Pirmojo Baltijos televizijos kanalo programų tinklelyje siūloma daug kokybiškų, išskirtinių ir įdomių laidų, skirtų tiksliniams Jūsų klientams. Jei norite pritraukti didelę ir tikslingą vartotojų grupę savo paslaugoms ar prekėms reklamuoti, reklama Pirmojo Baltijos televizijos kanalo laidose puiki idėja.

Reklama laidose galima ne tik Jūsų įprastuose televizoriaus ekranuose, tačiau ir mobiliuosiuose įrenginiuose žiūrimoms laidoms. Šiuo metu ypač populiarūs mobilieji įrenginiai tapo rimti varžovai įprastiems televizoriams, kadangi jie visuomet po ranka. Siūlome galimybę tapti laidos rėmėju.

Pirmojo Baltijos televizijos kanalo (Первый Балтийский канал) reklama laidose. Norite, kad laidos vedėjas reklamuotų Jūsų prekes ar paslaugas tam tikroje laidoje? Norite, būti Jūsų pageidaujamos, mėgiamos laidos rėmėju? Norite reklamuoti savo prekes ir paslaugas tam tikros laidos reklaminėse pertraukėlėse? Mes galime Jums padėti.
Reklamos laikas televizijos laidose yra itin ribotas. Reklamos laikas laidose skaičiuojamas sekundės tikslumu ir yra itin vertingas Jūsų tikslinės grupės reklaminei sklaidai. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

Norite reklamuotis Pirmame Baltijos televizijos kanalo (Первый Балтийский канал) laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti.
Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.owexx.com/dizainas-reklama

Kiek kainuoja reklama Pirmame Baltijos televizijos kanalo laidose? Reklamos kaina priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip: Jūsų pasirinkto metų laiko, sezoniškumo, Jūsų pasirinkto paros meto, Jūsų pasirinkto reklamos TV laidoje būdo ir daugelio kitų faktorių. Domina reklamos įkainiai Pirmame Baltijos televizijos kanalo laidose? Maloniai prašome kreiptis.

 


 

Domina

reklama PBK (Первый Балтийский канал) televizijoje?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?