Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Reklamos plotai sporto rungtynių metu
Reklama LED ekranuose per varžybas

 

 

Reklamos plotų nuoma varžybų metu

Reklama sporto varžybų metu – tai puikus būdas būti matomiems gausaus skaičiaus sporto gerbėjų. Reklama per rungtynes transliuojama aukštos kokybės LED ekranuose-juostose, kurie išdėstyti ties aikštelės ribomis per visą ilgį. Tai gali būti daugiau nei 32 metrų ilgio juosta, kurioje reklamuojama įmonė, logotipas, paslauga ar kt. tikrai neliks nepastebėti.

Reklamos krepšinio varžybų metu efektyvumą sustiprina rungtynių transliacijos per televiziją. Sporto salės LED juostose transliuojamą reklamą mato ne tik gyvai susirinkę krepšinio sirgaliai, bet ir televizijos žiūrovai. Reklama televizijos ekranuose pasirodo per visą aikštelę arba jos dalį, kai žaidėjai filmuojami stambiu planu. Rungtynės paprastai transliuojamos ne tik per lietuviškus televizijos kanalus, bet ir tarptautinius, todėl reklamos pasiekiamumas dar labiau išsiplečia.

Kodėl verta reklamuotis LED stenduose krepšinio varžybų metu?

1. Tai patikima technologija, kuri itin kokybiškai atkuria transliuojamus reklaminius klipus ir nuotraukas.
2. LED juostos išdėstytos per visą aikštelės ilgį, todėl reklama gerai matoma viso žaidimo metu, nepriklausomai nuo to, kurioje aikštelės pusėje vyksta veiksmas.
3. Reklamą sporto varžybų metu mato ne tik į salę susirinkę sporto aistruoliai, bet ir televizijos žiūrovai, nes rungtynės dažnai transliuojamas per televiziją.
4. Krepšinis yra itin populiarus Lietuvoje ir visame pasaulyje, todėl reklama pasiekia didelę žiūrovų auditoriją.

Domina

reklaminių plotų nuoma varžybų metu?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?