Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Autorinės teisės

Svetainėje www.reklaminiaiplotai.lt pateikiamos informacijos autorių teisės priklauso IĮ „OWEXX“ (įmonės kodas 145884857) ar atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos. 

OWEXX vardas ir logotipas yra OWEXX nuosavybė ir yra saugomi Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Kiti reklaminiaiplotai.lt svetainėje esantys prekių ar paslaugų ženklai, logotipai ir žymenys išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų, žymenų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos prekių ir ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

OWEXX turinys (bet kokia reklaminiaiplotai.lt viešai paskelbta tekstinė, vaizdinė, garsinė ir kitokio pobūdžio medžiaga) yra skirtas tik asmeniniam reklaminiaiplotai.lt vartotojo (skaitytojo) naudojimui.

Parduoti ar kitaip platinti, kopijuoti, spausdinti, viešai demonstruoti ar kitaip atkurti reklaminiaiplotai.lt svetainėje naudojamą informaciją kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be autorių leidimo yra griežtai draudžiama. Visais klausimais dėl autorinių teisių bei www.reklaminiaiplotai.lt esančios medžiagos panaudojimo prašome kreiptis el. paštu info@owexx.com arba tinklapyje nurodytais kontaktais. Leidime nurodoma informacijos, OWEXX logotipo naudojimosi sąlygos ir apribojimai.

 

Atsakomybės ribojimas

OWEXX informacija reklaminiaiplotai.lt svetainėje yra tik bendro pobūdžio, kuri nebūtinai yra visapusiška, išsami, tiksli ar naujausia, nėra profesinė ar teisinė konsultacija, tačiau OWEXX siekia, kad skelbiama informacija būtų tiksli ir nuolatos atnaujinama. OWEXX pasilieka teisę bet kada be išankstinio įspėjimo keisti, ištrinti reklaminiaiplotai.lt esančią informaciją, tobulinti svetainės turinį. 

Kai kurie reklaminiaiplotai.lt svetainėje pateikiami duomenys ar informacija gali būti parengti arba sudaryti tokiose rinkmenose arba tokiais formatais, kuriuose gali būti klaidų, todėl OWEXX negali visiškai užtikrinti svetainėje pateikiamos informacijos tikslumo ir išsamumo.

 

OWEXX nėra atsakinga už:

- bet kokius reklaminiaiplotai.lt svetainės paslaugų trikdžius bei atsirandančias klaidas;
- bet kokius netikslumus, neatitikimus ar trūkumus, susijusius su svetainėje pateikiama informacija;
- trečiųjų asmenų pateiktą informaciją bei jų interneto tinklalapių nuorodas, turinį;
- bet kokią žalą, kuri atsirado dėl neteisėto ar nesąžiningo trečiųjų šalių įsibrovimo, virusų ir dėl to pakeistos svetainėje pateikiamos informacijos;
- bet kokią materialinę, nematerialinę žalą, nesvarbu, kokia būtų jos kilmė, priežastis ar pobūdis, įskaitant bet kokias išlaidas, kurią gali patirti fiziniai ar juridiniai asmenys dėl reklaminiaiplotai.lt svetainėje pateiktos ar ją pasitelkiant gautos informacijos, įskaitant (tačiau neapsiribojant tuo) bet kokias klaidas ar nesutapimus tokiame turinyje, taip pat kuri atsirado dėl trečiųjų asmenų prieigos ar negalėjimo prieiti prie svetainės.

Visa atsakomybė už svetainėje reklaminiaiplotai.lt esančio turinio naudojimą tenka svetainės  lankytojams, t. y. reklaminiaiplotai.lt svetainėje pateikta informacija lankytojas naudojasi išimtinai savo nuožiūra bei rizika, ir jis yra atsakingas už žalą, padarytą jo sveikatai, kompiuterinei ar kitai elektronikos sistemai, taip pat prisiima visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui. Svetainės lankytojas taip pat pats esate atsakingas už šalies, iš kurios pasiekia interneto tinklapio reklaminiaiplotai.lt, atitinkamų teisės aktų laikymąsi.

 

Komentarų, atsiliepimų pateikimas

OWEXX suteikia galimybę svetainės lankytojams rašyti įvairaus pobūdžio komentarus, nuomones atsiliepimus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę internetinės svetainės lankytojai,  kuriems gali būti taikoma baudžiamoji, administracinė ar civilinė atsakomybė už  tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį komentarus, diskriminuojančius, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą bei kitokius neteisėtus veiksmus.

OWEXX neužtikrina svetainės lankytojų pasisakymų išsamumo, naudingumo ir teisingumo bei neredaguoja komentarų. Jeigu manote, kad konkretus komentaras reklaminiaiplotai.lt svetainėje yra melagingas, pažeidžiantis teisės aktų reikalavimus, įžeidžiantis, taip pat jeigu Jūsų asmeninė informacija buvo paskelbta reklaminiaiplotai.lt svetainėje be Jūsų sutikimo, apie tai prašome pranešti elektroniniu paštu: info@owexx.com. OWEXX pasilieka teisę savo nuožiūra pašalinti bet kokį vartotojo įdėtą atsiliepimą be jokio paaiškinimo.

Esant Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimo požymiams ar teisėtiems teisėsaugos institucijų reikalavimams, OWEXX perduoda visą turimą informaciją apie reklaminiaiplotai.lt lankytoją atitinkamoms teisėsaugos institucijoms, įskaitant, bet neapsiribojant IP (angl. internet protocol) adresą.

 

Pakeitimai

OWEXX turi teisę bet kada pakeisti šį atsakomybės apribojimą, kurie bus taikomas naudojimuisi reklaminiaiplotai.lt interneto svetaine nuo pakeisto atsakomybės apribojimo paskelbimo reklaminiaiplotai.lt interneto svetainėje datos.

Šiuo atsakomybės apribojimu nesiekiama apriboti OWEXX teisinės atsakomybės, jei tai pažeistų bet kokius kitus reikalavimus, išdėstytus taikomuose nacionalinės teisės aktuose; taip pat juo nesiekiama išvengti teisinės atsakomybės.