Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Įvairūs reklaminiai plotai

Reklama prekybos centruose, darželiuose, boulingo klubuose, ant persirengimo būdelių ir kt.

 

 

Reklama ant persirengimo būdelių Palangoje ir Šventojoje

Demonstruojame reklamą ant persirengimo būdelių, esančių Šventosios ir Palangos pajūryje. Ant persirengimo kabinų esanti reklama puikiai perduoda reklaminę žinutę įvairaus amžiaus poilsiautojams.

Daugiau

Reklama ant dviračių Palangoje

Reklama ant velomobilių, elektromobilių, reklaminių triračių, cargo triračių, dviračių bei palapininėse

Daugiau

Reklamos plotai ant autobusų, troleibusų

Reklama ant viešojo transporto priemonių – efektyvus būdas būti matomiems didelei žmonių auditorijai.

Daugiau

Reklamos plotai darželiuose

Teikiame reklamos paslaugas įvairiuose Lietuvos miestuose esančiuose darželiuose, lopšeliuose. Platiname spalvinimui skirtus spaudinius tiesiai vaikams į rankas bei iškabiname A2–A3 formato plakatus kiekvienoje vaikų grupėje.

Daugiau

Reklamos plotai boulingo klubuose

Nuomojame įvairių matmenų reklamos plotus įvairiuose boulingo, biliardo (pulo) klubuose visoje Lietuvoje. Reklamos plotai įrengti matomose pramogų zonų vietose: boulingo salėse, prie biliardo stalų, boulingo takelių ir kt.

Daugiau

Reklamos plotai prekybos ir pramogų centruose

Teikiame reklamos paslaugas įvairiuose prekybos ir pramogų centruose visoje Lietuvoje. Reklamos plotai įrengti gerai matomose, srautingose vietose lauke ir viduje.

Daugiau

Reklamos plotai naktiniuose klubuose

Demonstruojame reklamą įvairiuose naktiniuose klubuose visoje Lietuvoje. Reklamos plotai, įrengti gerai matomose naktinių klubų (barų) vietose padeda, įgyvendinti reklamos kampaniją, orientuotą į jauno amžiaus auditoriją.

Daugiau

Reklamos plotų nuoma varžybų metu

Reklama sporto varžybų metu – tai puikus būdas būti matomiems gausaus skaičiaus sporto gerbėjų.

Daugiau

Reklamos plotai higienos kambariuose

Siūlome pastebimą, noriai skaitomą reklamą švaros kambariuose.

Daugiau

Reklaminiai skydeliai internetiniame tinklaraštyje

Siūlome orientuotą reklamą jūsų pasirinktame tinklaraštyje.

Daugiau

Akcijų, specialių pasiūlymų prenumerata (įvairios nuolaidos siekiančios net iki 75%)

Paslaugos

 

Norėtumėte parduoti sklypą reklaminiam plotui?

Turite sklypą, kurį norėtumėte parduoti reklamai? Perkame sklypus įvairiose Lietuvos miestuose, miesteliuose, prie didžiųjų kelių, autostradų ir kitų vietų.

Daugiau

Reklamos plotų, stendų supirkimas

Superkame įvairių matmenų reklamos stendus, stovus, ant pastatų esančias plokštumas ir kitus reklamos plotus visoje Lietuvoje.

Daugiau

Tarpininkaujame pernuomojant Jūsų reklamos plotą

Turite reklamos plotų ir norėtumėte juos išnuomoti? Mus domina tarpininkavimas pernuomojant Jūsų reklamos plotus.

Daugiau

Tarpininkaujame parduodant, perkant reklaminius stendus

Norite įsigyti reklamos stendą ar vietą, kurioje pageidautumėte jį įrengti? Mes tarpininkaujame perkant, parduodant ar nuomojant įvairias reklamines konstrukcijas visoje Lietuvoje.

Daugiau

Siūlykite nuomai savo reklamos plotą

Turite plotą, kurį norėtumėte efektyviai panaudoti reklamai? Pasiūlykite mums savo turimą ar planuojamą įrengti reklamos vietą ir mes pateiksime palankiausias nuomos sąlygas.

Daugiau

LED vaizdo ekranų prekyba, įrengimas

Prekiaujame bei įrengiame įvairių matmenų LED vaizdo ekranus, skirtus transliuoti reklamą lauke ir viduje. Atsižvelgę į Jūsų pageidavimus, mes Jums pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį LED vidaus ar lauko ekraną.

Daugiau

Reklamos stendų gamyba

Gaminame ir montuojame įvairaus dydžio standartines ir nestandartines reklamines konstrukcijas (stendus). Mes galime pagaminti ne tik vienpusius, bet ir dvipusius, tripusius reklaminius stendus.

Daugiau

Reklaminių tentų gamyba

Gaminame įvairių matmenų reklaminius tentus, skirtus kabinti ant stendų ar kitų reklaminių įrenginių. Tentai įprastai gaminami iš PVC audinio, pasižyminčio patvarumu, atsparumu oro sąlygoms ir ultravioletiniams spinduliams.

Daugiau