Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Reklamos plotai

Stacionarūs reklaminiai stendai

 

 

LED lauko ekranai (Media stendai)

Teikiame reklamos transliavimo paslaugas LED ir kt. lauko vaizdo ekranuose Lietuvoje ir Latvijoje. Vaizdo ekranai įrengti prie judriausių sankryžų, didžiausių prekybos, pramogų centrų ir kitų srautingų miesto dalių.

Daugiau

Reklamos stendų nuoma

Nuomojame įvairių matmenų reklamos stendus didžiausiuose ir mažesniuose Lietuvos miestuose, prie magistralinių kelių, įvažiavimų į miestus ir kt.

Daugiau

Reklaminės priekabos nuoma

Reklaminės priekabos, reklamos priekabos, reklama ant priekabų, judanti reklama, reklaminių priekabų nuoma ir kiti panašūs pavadinimai priskiriami reklamai, kuri neliks nepastebėta gatvėse, stovėjimo vietose, prekybos centrų aikštelėse, degalinėse ir t.t.! 

Daugiau

Reklama televizijoje (TV reklama)

Reklamos paslaugos televizijoje. Televizinė reklama apima didelę žiūrovų auditoriją, kurią galima skirstyti ir jai pateikti reklamą atitinkamai pagal Jūsų poreikį.

Daugiau

Reklama radijuje, radijo stotyse visoje Lietuvoje

Norite būti išgirsti? Reklama radijuje – tai optimali reklamos medija, skirta pasiekti didelę auditoriją ir kurti įdomią, efektyvią ir girdimą reklamos kampaniją. Radijo reklama vartotoją pasiekia ir namie, ir darbe, ir kelyje, o reklamos priemonių radijuje pasirinkimas užtikrina, kad rasite tinkamą būtent Jums ir Jūsų tikslinei auditorijai.

Daugiau

Reklama VICHY vandens parke

„Vichy“ vandens parkas Vilniuje pritraukia daugiau nei pusę milijono lankytojų per metus. Reklama vandens parke pasiekia įvairią, perkamąją galią turinčią auditoriją – tiek vilniečius, tiek miesto svečius, turistus. Reklamos plotai vandens parke – tai TV ekranai, reklaminiai skydai, rėmeliai, lipdukai, tentai, mobilusis stendas ir pan., įrengti įvairiose vandens parko erdvėse, todėl matomumas ir dėmesys – garantuotas.

Daugiau

Reklama ant autobusų, troleibusų Lietuvoje

Reklama viešajame transporte – tai galimybė pasiekti didelę ir įvairią auditoriją. Reklama ant autobusų ir troleibusų yra matoma ne tik viešojo transporto keleivių, tačiau ir kitų eismo dalyvių, praeivių, o viešojo transporto priemonių viduje esančios reklamos užtikrina vartotojų dėmesį ilgesniam laikui.

Daugiau

Reklamos oro uostuose Lietuvoje

Jei Jūsų įmonės reklaminės kampanijos tikslas pasiekti unikalią auditoriją, tuomet Lietuvos oro uostai – tam tinkamiausia vieta. Jūsų įmonės reklama bus matoma ne tik atvykstantiems ar išvykstantiems keleiviams, bet ir juos atlydintiems ar pasitinkantiems žmonėms.

Daugiau

Reklamos plotai medicinos įstaigose

Nuomojame reklamos plotus ligoninėse, klinikose, poliklinikose, pirminės sveikatos priežiūros centruose (PSPC) bei privačiose bendrosios praktikos gydytojų (BPG) centruose.

Daugiau

TV ekranai medicinos įstaigose

Teikiame reklamos transliavimo paslaugas medicinos įstaigų tinkle. Aukštos rezoliucijos ekranai išdėstyti medicinos įstaigose visoje Lietuvoje.

Daugiau

Reklama verslo centruose

Reklamos plotai verslo centruose Lietuvoje. Liftuose ir šalia jų esantys reklamos plotai biuruose – tai erdvė kūrybiškai ir įtraukiančiai reklamai. Tai galimybė pasiekti tikslinę auditoriją ir aukštą perkamąją galią turinčius vartotojus.

Daugiau

NARVESEN reklaminiai ekranai

Transliuojame vaizdo klipus NARVESEN ekranuose.

Daugiau

Lietuvos spauda plokštumos

 

Daugiau

Reklaminiai tentai virš gatvių sankryžų

Siūlome reklamą virš gatvių sankryžų Vilniuje, tai puiki galimybė viešinti pačią įvairiausią informaciją - nuo akcijų ir išpardavimų, iki kultūrinių renginių, naujų parduotuvių atidarymo, naujienų pristatymo ir t.t..

Daugiau

Kiti reklamos plotai

Nuomojame įvairių matmenų reklamos plotus medicinos įstaigose, ant persirengimo būdelių paplūdimyje, boulingo, naktiniuose klubuose, prekybos centruose prie įėjimų, eskalatorių ir kitų vietų.

Daugiau

 

Norite parduoti sklypą reklaminiam plotui?

Turite sklypą, kurį norėtumėte parduoti reklamai? Perkame sklypus įvairiose Lietuvos miestuose, miesteliuose, prie didžiųjų kelių, autostradų ir kitų vietų.

Daugiau

Reklamos plotų, stendų supirkimas

Superkame įvairių matmenų reklamos stendus, stovus, ant pastatų esančias plokštumas ir kitus reklamos plotus visoje Lietuvoje.

Daugiau

Tarpininkaujame pernuomojant Jūsų reklamos plotą

Turite reklamos plotų ir norėtumėte juos išnuomoti? Mus domina tarpininkavimas pernuomojant Jūsų reklamos plotus.

Daugiau

Tarpininkaujame parduodant, perkant reklaminius stendus

Norite įsigyti reklamos stendą ar vietą, kurioje pageidautumėte jį įrengti? O gal turite stendą, kurį norite parduoti? Mes tarpininkaujame perkant, parduodant įvairias reklamines konstrukcijas visoje Lietuvoje.

Daugiau

Siūlykite nuomai savo reklamos plotą

Turite plotą, kurį norėtumėte efektyviai panaudoti reklamai? Pasiūlykite mums savo turimą ar planuojamą įrengti reklamos vietą ir mes pateiksime palankiausias nuomos sąlygas.

Daugiau

LED vaizdo ekranų prekyba, įrengimas

Prekiaujame bei įrengiame įvairių matmenų LED vaizdo ekranus, skirtus transliuoti reklamą lauke ir viduje. Atsižvelgę į Jūsų pageidavimus, mes Jums pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį LED vidaus ar lauko ekraną.

Daugiau

Reklamos stendų gamyba

Gaminame ir montuojame įvairaus dydžio standartines ir nestandartines reklamines konstrukcijas (stendus). Mes galime pagaminti ne tik vienpusius, bet ir dvipusius, tripusius reklaminius stendus.

Daugiau

Reklaminių tentų gamyba

Gaminame įvairių matmenų reklaminius tentus, skirtus kabinti ant stendų ar kitų reklaminių įrenginių. Tentai įprastai gaminami iš PVC audinio, pasižyminčio patvarumu, atsparumu oro sąlygoms ir ultravioletiniams spinduliams.

Daugiau

Domina

reklaminio ploto nuoma?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?