Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Prekyba LED ekranais, jų įrengimas

Prekiaujame ir įrengiame vaizdo (media) ekranus

Prekiaujame bei įrengiame įvairių matmenų LED vaizdo ekranus, skirtus transliuoti reklamą lauke ir viduje. Išsiaiškinę Jūsų poreikius, mes pasiūlysime tinkamiausią LED vidaus ar lauko ekraną, o esant pageidavimams sumontuosime jį parinktoje vietoje.

LED vaizdo ekranai

LED ekranai –  tai racionalus ir patogus informacijos perdavimo būdas. Šio tipo ekranai gali būti naudojami transliuojanant reklamą, renginius, prezentacinę vaizdo medžiagą, statinę informaciją ir pan.

LED ekranų įrengimo galimybės yra labai plačios: jie dažnai įrengiami biuruose, prekybos ir pramogų centruose, kavinėse, stadionuose, ant pastatų, taip pat pastatomi lauke kaip stendai ir pan.

Kodėl verta rinktis LED ekraną?

• Greitai atkreipia žiūrovo dėmesį.
• Paprastas ir greitas esamos informacijos pakeitimas.
• Mažesnės elektros sąnaudos lyginant su kitų tipų ekranais.
• Modernus informacijos pateikimas.
• Galima transliuoti ir statinę, ir dinaminę informaciją.
• Nedidelės eksploatavimo sąnaudos.
• Patvarūs ir ilgaamžiai.

Prekyba LED lauko ekranais

Į ką svarbu atsižvelgti perkant LED ekraną?

 

LED ekrano dydis

Renkantis LED ekraną labai svarbu atsižvelgti, kokioje vietoje jis bus montuojamas: lauke kaip atskiras stendas, lauke ant namo sienos, didelėse patalpose ir kt. Atsižvelgiant į vietą, kurioje planuojama įrengti ekraną, jų matmenys gali būti 104 x 124 cm, 124 x 204 cm, 204 x 204 cm, 404 x 604 cm ir pan.

LED ekrano rezoliucija

LED ekrano rezoliucija, arba kitaip, ekrano skiriamoji geba, parodo, iš kiek taškų sudarytas ekrane rodomas vaizdas. Kuo ekrano rezoliucija didesnė, tuo transliuojamas vaizdas ekrane yra kokybiškesnis. Pavyzdžiui, mažiausia rekomenduojama ekrano rezoliucija yra 256 x 128 pikselių. Tokią rezoliuciją dažniausiai turi ACM lauko vaizdo ekranai. Taip pat galimos tokios rezoliucijos kaip 224 x 288, 304 x 416, 368 x 480, 384 x 192 ir pan.

LED ekrano ryškumas

LED ekrano ryškumas yra matuojamas cd/m2 (kandela kvadratiniame metre), arba kitaip – nitsais. Kuo nitsų daugiau, tuo ekrane esantis vaizdas yra ryškesnis. Ekrano ryškumas priklauso nuo pačios aplinkos, kurioje ekranas bus įrengtas. Pavyzdžiui, LED ekranų, skirtų naudoti patalpoje, ryškumas yra apie 800 iki 1.500 cd/m2, o lauke – 5000–12000 cd/m2. Tinkamas ekrano ryškumo parinkimas padeda išvengti drumsto, nekokybiško vaizdo transliavimo.

 

 

Žiūrėjimo kampas

Platesnis žiūrėjimo kampas užtikrina, kad vaizdas ekrane bus matomas ne tik iš priekio, bet ir iš šono, viršaus ar apačios. Kuo ekrano matymo kampas didesnis, tuo informacijos pasiekiamumas yra geresnis.

LED ekrano naudojimas

Ekranai paprastai skirstomi į du tipus: tinkamus naudoti lauke bei patalpose. Ekranai, skirti naudoti lauke, yra didesno ryškumo, jie taip pat atsparūs išoriniams veiksniams (pvz., krituliams, karščiui). Ekrano naudojimas taip pat turi įtakos ekrano raiškos, matomumo kampo ir kitų parametrų pasirinkimui. 

 

Atstumas tarp diodų (pikselių)

Atstumas tarp diodų yra glaudžiai susijęs su pikselių skaičiumi ekrane. Šis atstumas yra matuojamas milimetrais: kuo jis mažesnis, tuo ekrano raiška yra geresnė. Renkantis ekraną svarbu numatyti, koks yra preliminarus atstumas tarp žiūrovo ir ekrano, ir kur ekranas bus naudojamas. Ekranų, skirtų naudoti patalpose, atstumas tarp pikselių yra 1.25 mm, 3.9 mm, 6 mm ir pan., o ekranų, skirtų naudoti lauke atstumas gali siekti 6–35 mm. 

 

Led ekranų įrengimas

Led ekranų prekyba geriausiomis kainomis

Klausti dėl LED ekranų

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?