Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

TV reklama
Reklama televizijoje
TV reklamos paslaugos Lietuvoje

 

 

Reklama televizijoje TV3

TV3 – žiūrimiausia televizija Lietuvoje jau 17 metų!
2018 m. duomenys, savaitės auditorija - 2 mln. / 73,4% gyventojų, auditorijos dalis - A4+ 23,7 / A15-49 32,3. Teikiame reklamos TV3 televizijoje planavimo bei pirkimo paslaugas. Dėl TV3 reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. TV3 reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Daugiau

Reklama LNK televizijoje

LNK televizija siūlo tokias populiarias laidas kaip: „Labas vakaras, Lietuva“, „KK2“, „Savaitės panorama“, Žinios ir informacinės įvairios kitos laidos, filmai, serialai ir t.t.. Teikiame reklamos LNK televizijoje planavimo ir pirkimo paslaugas. Dėl LNK reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. LNK reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Daugiau

Reklama televizijoje TV6

TV6 – tai televizija tiems, kurie gyvena čia ir dabar, tai – jauno, aktyvaus, azartiško žmogaus televizija. Šiek tiek išdykusi, šiek tiek įžūli, bet visada linksma ir įdomi. Teikiame reklamos TV6 televizijoje planavimo bei pirkimo paslaugas. Dėl TV6 reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. TV6 reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Daugiau

Reklama BTV televizijoje

BTV transliuoja 24 valandas per parą, transliacijos aprėptis – 80 proc. Lietuvos teritorijos. Teikiame reklamos BTV televizijoje planavimo ir pirkimo paslaugas. Dėl BTV reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. BTV reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Daugiau

Reklama televizijoje TV8

TV8. Šis pramoginis kanalas yra skirtas moterims nuo 35-erių ir papildo du Lietuvoje jau įsitvirtinusius televizijos kanalus – TV3, kuris skirtas visai šeimai, ir į vyrus orientuotą TV6. Teikiame reklamos TV8 televizijoje planavimo ir pirkimo paslaugas. Dėl TV8 reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. TV8 reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Daugiau

Reklama TV1 televizijoje

TV1 programą sudaro įvairaus amžiaus moterų auditorijai skirti serialai ir filmai, pramoginės laidos. TV1 programos trukmė – visa para. Teikiame reklamos TV1 televizijoje planavimo bei pirkimo paslaugas. Dėl TV1 reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. TV1 reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Daugiau

Reklama INFO TV televizijoje

INFO TV – lietuviškas skaitmeninis televizijos kanalas, pradėtas transliuoti 2007 m. lapkričio 12 d. Programos pagrindas – informacinės ir publicistinės laidos. Kartojamos kai kurios LNK ir BTV laidos. Teikiame reklamos LNK televizijoje planavimo ir pirkimo paslaugas. Dėl INFO TV reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. INFO TV reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Daugiau

Reklama Lietuvos rytas TV

Lietuvos ryto TV – vienas iš naujų, itin sparčiai populiarėjančių kanalų. Savo išskirtinumu, laidų kokybe ir įdomu turiniu, Lietuvos ryto TV pritraukia didelę auditoriją žiūrovų. Teikiame reklamos Lietuvos rytas TV televizijoje planavimo ir pirkimo paslaugas. Dėl Lietuvos rytas TV reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. Lietuvos rytas TV reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Daugiau

Reklama 2TV televizijoje

Muzikinis kanalas 2TV HD transliuojamas visą parą! Teikiame reklamos 2TV televizijoje planavimo ir pirkimo paslaugas. Dėl 2TV reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. 2TV reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Daugiau

Reklama TV3 play portale

Koks turinys yra TVPlay? TV3 play - filmai, serialai, laidos, dokumentika, vaikams skirtos programos, taip pat tiesioginės TV transliacijos ir trečiųjų šalių (vartotojų sukurtas) turinys. Teikiame reklamos TV3 play portale planavimo ir pirkimo paslaugas. Dėl TV3 play reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. TV3 play reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Daugiau

Reklama LNK.LT portale

LNK.lt - karščiausių naujienų ir pramogų video portalas Lietuvoje! Dėl LNK.lt reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. LNK.lt reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Daugiau

Reklama TV ekranuose

Reklama TV ekrane – vienas iš pačių populiariausių būdų, jei norite greitai ir efektyviai pasiekti didelį kiekį potencialių vartotojų. Televizijos savo laidomis, įdomu turiniu, filmais ir kt. pritraukia didelę auditoriją žiūrovų. 

Jeigu potencialių vartotojų norite pritraukti dar greičiau ir efektyviau, galite rinktis vieną iš šiuo metu populiariausių būdų – reklamą televizijoje (TV). 

TV reklama geriausias ir greičiausias būdas pritraukti klientus. Vos kelios sekundės eterio ir apie jus ir jūsų paslaugas pasklis žinia būsimiems klientams, todėl jūsų siūlomos prekės ar paslaugos vartojimo potencialas turės itin didelę galimybę išaugti, jei pasinaudosite būtent šia įmonės teikiama paslauga. 

Reklama televizijoje padės jus išgirsti ir pamatyti potencialiems vartotojams jiems sėdint namuose. Vaizdo, veiksmo, teksto, garso, muzikos, judesio, spalvų, veikiančių kartu, visuma turi galingą poveikį žiūrovui, tad savo žinutę vartotojams galėsite pranešti operatyviai, vaizdingai ir įtaigiai per TV3, TV6, TV8, TV3 play, TV3 sport, TV3 film, Home 3, Go3, TV3.lt, LNK, BTV, TV1, 2TV, INFO TV, LNK.lt, Lietuvos ryto televiziją, REN TV Lietuva, Dom Kino (Дом Кино) ir kt.

Reklama televizijoje yra pasiekiama visiems vartotojams ir visiems pageidaujantiems būti žinomiems. Jei pageidaujate sulaukti daugiau užsakymų ir plėsti savo žinomumą, pasinaudokite įmonės „OWEXX“ paslaugomis, kuri gali jums padėti sukurti reklamą ir ištransliuoti ją visuomenei. 

Pagrindinis įmonės prioritetas – kokybė. todėl „OWEXX“ komanda puikiai supranta, kad žmonėms, planuojantiems plėsti verslą ir įtraukti naują veiklą, dažniausiai reikalingi bent keletą sričių apimantys darbai. Įmonė visada atsižvelgia į šiuos verslui ypač svarbius poreikius, todėl taupydami kliento laiką, gali suteikti visą paslaugų kompleksą ir įgyvendinti įvairaus pobūdžio darbus. Vienas didžiausių tokio paslaugų komplekso privalumų – tai visos verslui reikalingos paslaugos vienoje vietoje.

Šios kompanijos misija – padėti verslui įsitvirtinti rinkoje ir jam plėstis, įsigilinti į kliento poreikius bei suteikti jam naudą. Įmonėje dirbandčiai komandai labai svarbus abipusis pasitikėjimas, todėl visada stengiasi dirbti taip, kad klientai ja pasitikėtų. Būtent šią mintį atspindi „OWEXX“ kompanijos šūkis – „easy to trust“.

 

TV reklamos kainos

Kiek kainuoja reklama televizijoje? Tai nėra pigi paslauga, tačiau atlikus matematinius skaičiavimus pagal potencialių klientų pritraukimo galimybes ir reklamos kainą, už reklamą vienam potencialiam vartotojui galite išleisti vos 0,01 centą. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

Dėl TV reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais.
TV reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Kontaktai reklamai televizijoje.

Reklama TV laidose

Reklama televizijos laidose skirta tiems, kas nori dar labiau susiaurinti savo potencialių vartotojų ratą ir tikslingai iš transliuotų tik jiems skirtą žinutę su siūlomomis paslaugomis. Lietuvoje esančios televizijos siūlo daug kokybiškų, išskirtinių ir įdomių laidų, skirtų tiksliniams vartotojams. Jei norite pritraukti didelę ir tikslingą vartotojų grupę savo paslaugoms ar prekėms reklamuoti, reklama televizijos laidose puiki idėja.

Reklama laidose galima ne tik Jūsų įprastuose televizoriaus ekranuose, tačiau ir mobiliuosiuose įrenginiuose žiūrimoms laidoms. Šiuo metu ypač populiarūs mobilieji įrenginiai tapo rimti varžovai įprastiems televizoriams, kadangi jie visuomet po ranka. Siūlome galimybę tapti laidos rėmėju ir Jūsų reklama taiop pat gali atsirasti televizijų portaluose.

TV reklama laidose. Norite, kad laidos vedėjas reklamuotų Jūsų prekes ar paslaugas tam tikroje laidoje? Norite, būti Jūsų pageidaujamos, mėgiamos laidos rėmėju? Norite reklamuoti savo prekes ir paslaugas tam tikros laidos reklaminėse pertraukėlėse? 
Reklamos laikas televizijos laidose yra itin ribotas. Reklamos laikas laidose skaičiuojamas sekundės tikslumu ir yra itin vertingas Jūsų tikslinės grupės reklaminei sklaidai. Jums pageidaujant galėsime patarti, kurios laidos Jūsų ateveju yra tinkamiausios ir suteiks dižiausią naudingumą.

 

Video reklamos kūrimas

Norite reklamuotis TV laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti.
Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.owexx.com/dizainas-reklama

Kiek kainuoja reklama TV laidose? Reklamos kaina priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip: Jūsų pasirinkto metų laiko, sezoniškumo, Jūsų pasirinkto paros meto, Jūsų pasirinkto reklamos TV laidoje būdo ir daugelio kitų faktorių. Domina reklamos įkainiai televizijos laidose? Maloniai prašome kreiptis.

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com.

 


 

Domina

reklama televizijoje?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?