Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Reklama ant autobusų, troleibusų
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Druskininkai ir kt.

 

 

Reklama ant autobusų, troleibusų, reklama autobusuose, troleibusuose

Reklama ant viešojo transporto miestuose – tai galimybė pasiekti didelę auditoriją. Reklama ant autobusų ir troleibusų yra matoma ne tik viešojo transporto keleivių, tačiau ir kitų eismo dalyvių, praeivių. Viešojo transporto priemonių viduje esantys reklamos plotai – tai garantuotas dėmesys ir daugybė laiko ryšiui su vartotoju sukurti.

Reklama ant autobusų miestuose  |  TV ekrani autobusuose  |  Reklama ant rankenų  |  Reklaminiai rėmeliai  |  Maršrutų žemėlapis

 

Reklamos plotai ant autobusų, troleibusų ir jų viduje

 

Reklama ant autobusų, troleibusų

Mobili reklama, tokia kaip reklama ant autobusų ar troleibusų ar jų viduje, nėra pririšta prie vienos vietos – ji yra matoma visame mieste, todėl pasiekia didelę ir įvairią auditoriją.

Reklama ant viešojo transporto yra matoma autobusų ir troleibusų keleivių, pėsčiųjų bei kitų transporto priemonių vairuotojų ir keleivių. Dėmesį traukiančios ir kūrybiškos reklamos ant autobusų ir troleibusų yra pastebimos įvairių amžiaus grupių, socialinių padėčių vartotojams. Viešojo transporto reklama – tai efektyvus būdas pritraukti naujų klientų, didinti prekės ženklo žinomumą, informuoti apie produktus, paslaugas, akcijas.

Reklama TV ekranuose ir rėmeliuose

Reklama autobusuose ir troleibusuose suteikia galimybę pasiekti vartotoją tada, kai jis turi daug laiko reklamos peržiūrai, informacijos perskaitymui ir supratimui. Reklama viešajame transporte – rėmeliuose ir ekranuose – patraukia dėmesį, o kol keliaujama autobusu ar troleibusu, dažnai peržiūrima ne vieną kartą. Reklama viešajame transporte tinka ir siekiant skleisti reklamos žinutę siauresnei tikslinei auditorijai – pavyzdžiui, kasdien autobusais ar troleibusais važiuojantiems į darbą ar studijas, tiek plačiai, įvairiai auditorijai – pavyzdžiui, ne tik miestiečiams, bet ir miesto svečiams.

Reklamos viešajame transporte efektyvumas

Miestams plečiantis, vis daugiau žmonių naudojasi viešuoju transportu. Ne vien dėl to, jog tai patogus ir nebrangus susisiekimo būdas, tačiau ir dėl vertybinių priežasčių – siekiant rūpintis ekologija, norint rinktis tvaresnius ir aplinkai draugiškesnius sprendimus. Didėjant žmonių, kurie renkasi viešająjį transportą, kiekiui, didėja ir reklamos viešajame transporte auditorija.

Reklamos viešajame transporte efektyvumą lemia ne vien jos mobilumas ir galimybė pasiekti itin didelę auditoriją, tačiau ir tai, kad ne namuose esanti reklama (angl. out-of-home advertising) yra palankiai vertinama vartotojų ir pasižymi kaip nešanti itin didelę naudą. JAV Transporto tyrimų tarybos (Transportation Research Board) duomenimis, net 80% žmonių atsimena matytą reklamą ant transporto (ar jo viduje) 30 minučių iki produkto ar paslaugos pirkimo, kas nurodo, kad viešojo transporto reklama padaro produktą ar paslaugą labiau matomais. Ne namuose matoma reklama yra vertinama palankiau, nei, pavyzdžiui, reklama internete.

OWEXX siūlo reklamos plotus ant viešojo transporto ir transporto priemonių viduje Vilniuje, Kaune, Kauno rajone, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Druskininkuose ir kituose miestuose.

Reklama ant autobusų ir troleibusų Vilniuje

Reklama Vilniaus mieste
Reklama ant viešojo transporto Vilniuje – tai galimybė būti matomiems. Reklama ant autobusų, troleibusų ir viešojo transporto viduje Vilniuje užtikrina didelę ir įvairią auditoriją, kurioje – ne tik miesto gyventojai, bet ir sostinės svečiai.

Daugiau

Reklama ant autobusų ir troleibusų Kaune

Reklama Kauno mieste bei Kauno rajone 
Reklamos plotai Kauno viešajame transporte – tai optimali erdvė įsimintinai reklamai. Reklamos plotai ant autobusų ir troleibusų bei reklaminiai rėmeliai transporto priemonių viduje užtikrina didelę auditoriją, vartotojų dėmesį ir galimybę kurti išskirtinę reklamos kampaniją.

Daugiau

Reklama ant autobusų Klaipėdoje

Reklamos plotai Klaipėdoje
Reklamos plotai ant autobusų Klaipėdoje suteikia progą patraukti didelės auditorijos dėmesį – tai ir uostamiesčio gyventojai, ir turistai. Reklama ant Klaipėdos autobusų yra ir efektyvi reklamos priemonė, ir gyvo, ryškaus miesto dalis.

Daugiau

Reklama ant autobusų Šiauliuose

Reklama Šiauliuose
Reklama ant viešojo transporto Šiauliuose – tai puiki reklamos priemonė, kai siekiate kuo didesnio prekės ženklo matomumo. Reklamos plotai ant autobusų ir transporto priemonių viduje – tai dėmesys, auditorija ir išsiskirianti iš konkurentų reklama.

Daugiau

Reklama ant autobusų Alytuje

Ruošiama
Ruošiama.

Daugiau

Reklama ant autobusų Druskininkuose

Reklamos plotai Druskininkuose
Druskininkai yra vienas mėgiamiausių kurortų Lietuvoje, todėl reklama ant autobusų ir transporto stotelėse yra matoma ne tik miesto gyventojų, bet ir miesto svečių. Didelė auditorija ir dėmesį atkreipianti reklama – tai, ko reikia Jūsų prekės ženklo žinomumui didinti.

Daugiau

Reklama ant autobusų kituose Lietuvos miestuose

Reklama ant autobusų
Reklama ant viešojo transporto Lietuvos miestuose – tai Jūsų galimybė skleisti reklaminę žinutę didelei auditorijai, pasitelkiant kūrybiškas ir išskirtines reklamos priemones. Reklama autobusų viduje užtikrina vartotojų dėmesį ir laiką.

Daugiau

Reklama autobusų, troleibusų TV ekranuose

Video reklamos transliacijos viešajame transporte
 

Reklama autobusų, troleibusų viduje

 

Reklama TV ekranuose

TV (LCD) ekranai viešajame transporte – tai tradicinės reklamos medijos ir šiuolaikinių technologijų derinys, patraukiantis auditorijos dėmesį. Viešojo transporto keleiviai – tai milijoninė žmonių auditorija, matanti reklamos transliacijas ekranuose autobusuose ir troleibusuose. Reklama viešojo transporto ekranuose išsiskiria tuo, kad jos peržiūrai ir įsiminimui yra sudarytos optimalios sąlygos – vartotojai reklamos peržiūrai skiria daugiau dėmesio ir laiko, o siunčiama žinutė pamatoma ne vieną kartą.
 

Reklamos tipai autobusuose ir troleibusuose

Viešojo transporto ekranuose galima rodyti vaizdo įrašus (be garso) arba vaizdus iki 15 sekundžių. Reklamos transliacijų kainos apskaičiuojamos atsižvelgiant į apimtį ir transliacijų periodą.

Reklama ant rankenų autobusuose, troleibusuose

Neįprasti reklamos plotai viešajame transporte
 

Reklama ant rankenų autobusuose, troleibusuose

 

Reklaminės rankenos

Reklaminės rankenos – tai Vilniaus viešojo transporto priemonių viduje esanti reklamos priemonė, kuri nepraslys pro autobusų ir troleibusų keleivių akis. Reklaminės rankenos puikiai tiks trumpai, aiškiai reklamos žinutei, pavyzdžiui, didinant prekės ženklo matomumą ar norint pakviesti apsilankyti prekės ženklo interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose ar pan., skelbiant akciją ir t.t.
 

Reklamos plotai

Reklamos plotas – 8 x 12 cm. Reklamos kainos apskaičiuojamos atsižvelgiant į apimtį ir transliacijų periodą. Minimalus užsakymas – reklamos plotai ant reklaminių rankenų 10 transporto priemonių vienam mėnesiui.

Reklaminiai rėmeliai autobusų, troleibusų viduje

Puikiai matoma reklama viešajame transporte
 

Reklaminiai rėmeliai autobusų, troleibusų viduje

 

Reklaminiai rėmeliai

Reklaminiai rėmeliai viešajame transporte – tai spausdinta reklama rėmeliuose, atkreipianti viešojo transporto keleivių dėmesį. Daugiau laiko reklamai galintys skirti vartotojai tą pačią reklamą kelionės metu mato ne vieną kartą, todėl didėja tikimybė įsiminti Jūsų reklamuojamą produktą ar paslaugą. Reklaminiuose rėmeliuose taip pat tikslinga pateikti reklamą ne tik plačiajai auditorijai, tačiau ir lokaliai – kasdien viešuoju transportu besinaudojantiems, į darbą ar studijas važinėjantiems vilniečiams.

Reklaminių plotų dydžiai

Reklaminiai rėmeliai viešajame transporte – tai erdvė kūrybiškai, įdomiai reklamai.

Viešajame transporte siūlomi reklamos plotai rėmeliuose:
• reklaminis rėmelis ant vairuotojo kabinos (42 x 60,5 cm);
• reklaminis rėmelis virš langų priešais antras transporto priemonės duris (21 x 90 cm);
• reklaminis plotas viršutinėje dalyje (24 x 79 cm);
• reklaminis plotas akių lygyje (29,5 x 40 cm);
• kiti dydžiai.

Reklamos kainos apskaičiuojamos atsižvelgiant į apimtį ir reklamos ploto nuomos trukmės.

Domina

reklama ant autobusų, troleibusų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?