Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Reklamos vietos medicinos įstaigose

Sieniniai rėmeliai ligoninėse, klinikose, poliklinikose

Reklamos plotai

Daugiau ...
Filtras

Akcijų, specialių pasiūlymų prenumerata (įvairios nuolaidos siekiančios net iki 75%)

Reklama poliklinikose, ligoninėse ir kitose gydymo įstaigose

Reklama gydymosi įstaigose – vienas iš būdų įgyvendinti reklamos kampaniją. Esame sukūrę platų reklamos gydymo įstaigose tinklą. Nuomojame sieninius reklamos plotus ligoninėse, klinikose, poliklinikose, pirminės sveikatos priežiūros centruose (PSPC), privačiuose bendrosios praktikos gydytojų centruose (BPG) bei kitose gydymo vietose. Platus reklamos plotų tinklas išsidėstęs gydymo įstaigose visoje Lietuvoje – nuo didžiausių iki mažesnių Lietuvos miestų ir miestelių.

Sieninė reklama (informaciniai stendai) įrengti matomiausiose gydymo įstaigų vietose: laukiamuosiuose prie gydytojų kabinetų, registratūrose, fojė ir kt. Dideli A1 formato rėmeliai yra puikiai matomi tiek praeinantiems, tiek laukiantiems pacientams. Šiuose reklaminiuose stenduose aktualu skleisti prevencinę informaciją, informuoti pacientus aktualiais sveikatingumo klausimais, reklamuoti maisto papildus ar įvairius preparatus bei atlikti kitus marketingo veiksmus.

 

 

Reklamos plotai medicinos įstaigose
Reklama sieniniuose rėmeliuose

 

 

Kodėl verta rinktis reklamą gydymo įstaigose?

Teikiame reklamos paslaugas įvairiose gydymo įstaigose didžiausiuose ir mažesniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Trakuose, Užventyje ir kt.

 

Geras reklamos matomumas

• Sieninė reklama, arba kitaip – informaciniai stendai, įrengti matomose, dažnai pacientų lankomose vietose: fojė, registratūrose, prie šeimos ir kitų įvairių sričių gydytojų kabinetų. 
• Didelis reklaminio plakato formatas – A1 (596 x 841 mm). 
• Estetiški aliuminio profilio stendai-rėmeliai turi antirefleksinį stiklą. Matinis stiklas neatspindi šviesos, todėl reklama yra gerai matoma. 
• Platus rėmelių tinklas suteikia galimybę demonstruoti reklamą daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių.
 

Įsigilinimas į pateikiamą reklamą

• Pacientai, laukiantys eilėje, turi pakankamai laiko išstudijuoti pateiktą informaciją.
• Plačiuose rėmeliuose suteikiama galimybė pateikti daug informacijos apie reklamuojamą produktą ar paslaugą. Tai gali būti ne tik produkto nuotrauka, bet ir išsamus straipsnis, analizė, aprašymas ir kt.
• Dėl specifinės, tylios aplinkos skaitytojas gali labiau įsigilinti į demonstruojamą medžiagą, įsidėmėti reklamuojamą produktą ar jį pasižymėti.

Galimybė konsultuotis ir įsigyti produktą reklamos vietoje

• Apie matytą produktą / paslaugą pacientas papildomos informacijos gali teirautis gydytojų ar vaistininkų.
• Reklamuojamą produktą lankytojas gali įsigyti iškart – medicinos įstaigose esančiose vaistinėse.

Be reklamos medicinos įstaigose, mes taip pat teikiame dizaino, maketavimo paslaugas, atliekame spausdinimo darbus. Gydymo įstaigose įgyvendinama reklamos kampanija gali būti derinama su kitais reklamos būdais – reklama TV ekranuose vaistinių tinkle, reklama „Maximos“ kasose ir kt.

Taip pat žiūrėkite

 

TV ekranai prie kasų prekybos centruose

Transliuojame vaizdo klipus viename plačiausių prekybos tinklų „Maxima“. Suteikiame galimybę reklamuotis LCD ekranuose „Maximos“ parduotuvėse Lietuvoje ir Latvijoje.

Daugiau

TV ekranai vaistinėse

Teikiame reklamos transliavimo paslaugas vaistinių tinkle. Aukštos rezoliucijos ekranai išdėstyti vaistinėse visoje Lietuvoje.

Daugiau

Domina

reklamos plotų nuoma?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?