Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Reklamos kūrimas

Reklaminiai klipai, reklaminiai tentai, reklamos idėjos, reklaminių kampanijų planavimas


Reklaminių klipų kūrimas   |   Reklaminių tentų dizaino kūrimas   |   Reklamos idėjos kūrimas   |   Reklaminės kampanijos planavimas   |   Logotipo, pavadinimo, firminio stiliaus, prekės ženklo kūrimas   |   Reklaminų banerių kūrimas

Reklaminių klipų kūrimas

 

Dinamiškoje reklamos aplinkoje autentiškumas, kūrybiškumas ir aktualumas yra kaip niekad svarbu. O taip pat, žinoma, kokybė. Nuolatiniame informacijos sraute, kur reklama keičia reklamą, o jos medijų gausa leidžia vartotoją pasiekti visur ir visada, tapo sunku išsiskirti ir būti pastebėtam. Vartotojų dėmesys – tai valiuta, šiandien turinti neįkainojamą vertę, o jam atkreipti ir išlaikyti reikia profesionalios, kokybiškos ir kūrybiškos reklamos.

OWEXX sukurta reklama – tai reklama, kuriai skiriamas dėmesys. O dėmesys kiekvienai detalei reklamos kūrimo procese – tai vartotojų dėmesys reklamai, prekės ženklo atpažįstamumas ir verslo sėkmė. Reklaminių klipų kūrimas, reklaminių tentų dizainas, reklamos idėjos kūrimas ir reklaminės kampanijos planavimas – platus reklamos paslaugų spektras, siūlomas OWEXX, leis sukurti įspūdį, kuris įsimins ilgam.

Reklaminių klipų kūrimas, kainos

Reklaminiai klipai lauko ekranams, vidaus ekranams įvairiose įstaigose, televizijai, socialiniams tinklams, Youtube platformai ir t. t. MINI, MEDI, MAXI ir PREMIUM reklaminių klipų kūrimo planai – pagal Jūsų poreikius. Reklaminių klipų kainos.

Daugiau

Reklaminiai tentai, dizaino kūrimas, kainos

Reklaminių tentų maketavimas, dizaino kūrimas. Nuo eskizo iki įtraukiančios reklamos. Reklaminių tentų kainos ir skirtingi reklamos tentų kūrimo planai, priklausomai nuo pageidavimų ir numatyto biudžeto.

Daugiau

Reklaminės kampanijos planavimas, organizavimas

Skirtingos reklamos medijos, didelis vartotojų pasiekiamumas ir paveiki bei sėkminga reklamos kampanija – ilgametė patirtis reklamos srityje leidžia priimti efektyvius sprendimus. Reklaminės kampanijos planavimas, organizavimas, idėjos, kompleksiniai pasiūlymai ir įdomūs sprendimai. Reklamos kampanijos plano kainos.

Daugiau

Reklamos kūrimo paslaugos

Reklamos kūrimas kartu su OWEXX – nuo idėjos iki pilno jos išpildymo. Reklaminių klipų kūrimas, idėjos reklamai, reklamos kampanijos kūrimas, reklaminiai tentai – tai priemonės, skirtos sukurti ilgalaikį įspūdį, ryšį su vartotoju ir optimalias sąlygas sėkmei.
 

Reklamos kūrimas profesionalų rankose

Šiandien, kaip niekad anksčiau, kokybiška ir dėmesį atkreipianti reklama yra itin svarbus sėkmės komponentas. O norint sukurti įtraukiančią reklamą, reikia subtilios kūrybiškumo, strateginio mąstymo ir tikslinės auditorijos pažinimo pusiausvyros, kuri atsiranda išanalizavus reklamuojamą prekės ženklą, produktą ar paslaugą. Reklama turi juos perteikti taip, kad atkreiptų dėmesį, rezonuotų su auditorijos norais ir lūkesčiais ir sukeltų tokį atsaką, kokio tikimasi. Negana to, itin svarbu atsižvelgti į mediją, kurioje transliuojama reklama, kad reklamos poveikis būtų optimalus. Dėmesį atkreipianti ir įtraukianti, kokybiška reklama yra ne tik matoma, tačiau ir įkvepia veiksmams.

Reklamos kampanijos planavimas

Skirtingos ir efektyvios reklamos priemonės, kompleksiniai pasiūlymai, įdomūs sprendimai ir sėkmės istorijos – tai reklaminės kampanijos kūrimas kartu su OWEXX komanda. Reklamos kampanijos kūrimas – tai žinių ir patirties reikalaujantis procesas, o OWEXX, beveik 30 metų veikianti reklamos srityje, gali pasirūpinti Jūsų reklamos kampanija nuo reklamos idėjos iki jos viešinimo.

Reklama lauko ir vidaus ekranuose, reklaminiuose stenduose, televizijoje, radijuje, ant viešojo transporto, reklama oro uostuose, verslo centruose, vandens parke, medicinos įstaigose, prekybos centruose; reklama internete ir kt. – ilgametė patirtis leidžia priimti įdomius ir kompleksinius sprendimus, pasiekiančius tikslinę reklamos auditoriją. Įvairios reklamos medijos, didelis auditorijos pasiekiamumas ir paveiki, norimus rezultatus nešanti reklamos kampanija – visa tai gali pasiūlyti OWEXX komanda.

Reklamos kampanijos planavimas ir organizavimas – tai daugialypis procesas, pradedamas nuo reklamos kampanijos tikslų numatymo ir įvardijimo, auditorijos įvertinimo ir reklamos idėjos, koncepcijos, žinutės kūrimo. Čia itin svarbu nuoseklumas, dėmesys detalėms ir reklamos kanalų, kuriuose bus transliuojama numatyta žinutė, nuodugnus apmąstymas ir planavimas, pagal tikslinę auditoriją, laiką ir, žinoma, reklamos kampanijos biudžetą. Sujungus patirtį, kūrybiškumą ir profesionalias įžvalgas, kuriama sėkminga reklamos kampanija, padedanti pasiekti taip trokštamų rezultatų.

Reklaminių tentų dizainas

Reklaminių tentų kūrimas – nuo idėjos iki įtraukiančios reklamos. Skirtingi reklaminių tentų maketavimo ir dizaino kūrimo pasiūlymai – Mini, Medi, Maxi ir Premium – leidžia pasirinkti Jums tinkamiausią variantą pagal numatytus tikslus, turimą medžiagą ir suplanuotą biudžetą.

Galbūt tai dėmesį atkreipiantys reklaminiai tentai vandens parke, o gal reklaminiuose stenduose miestų gatvėse ir magistraliniuose keliuose ar kitose vietose – kūrybiška, kokybiška ir ryški reklama neliks nepastebėta. Reklamos plotų įvairovė ir profesionalus reklaminių tentų maketavimas leidžia sukurti įtraukią reklamą, o pageidaujant, iš reklaminio tento maketo yra galimybė sukurti reklaminį klipą, kuris gali būti transliuojamas vidaus ir lauko ekranuose, televizijoje, internete ir t. t.

Reklaminių klipų kūrimas

Ar žinojote, kad naujausių tyrimų duomenimis, reklama ne namuose, ekranuose yra viena palankiausiai vertinamų reklamos medijų tiek tarp vartotojų, tiek tarp rinkodaros specialistų? Todėl geras reklamos klipas – tai vartotojų dėmesys ir įsimintina reklamos kampanija; tai galimybė išsiskirti nesibaigiančiame informacijos sraute.

OWEXX siūlo reklaminių klipų kūrimo paslaugas – čia rasite skirtingus reklamos klipų kūrimo planus, priklausomai nuo poreikių ir lūkesčių. Mini, Medi, Maxi ir Premium reklamos klipų kūrimo planai užtikrina, kad jam tinkančią paslaugą ras kiekvienas, o įsimintina ir dėmesį traukianti reklama – misija įmanoma. OWEXX siūlo reklamos klipus lauko ir vidaus ekranams, televizijai, socialiniams tinklams. Reklaminiai klipai patikimose rankose – tai verslo įvaizdžio formavimas, atpažįstamumas, pardavimų skatinimas ir kitų, Jūsų numatytų, tikslų siekimas.

Reklamos idėjos kūrimas

Sukurti reklamos idėją ir koncepciją gali būti sudėtingas uždavinys. Juk reikia atsižvelgti į daugybę niuansų, pasitelkti tiek kūrybiškumą, tiek strateginį mąstymą, o taip pat sutelkti dėmesį į reklamuojamą prekės ženklą, produktą ar paslaugą bei tikslinę auditoriją. Reklamos kūrimas – tai procesas nuo kruopštaus įsigilinimo į reklamuojamą prekės ženklą iki unikalių požiūrio taškų ir galimų kūrybinių kampų paieškų.

Reklamos idėja turėtų būti tokia, kuri patraukia auditorijos dėmesį ir įtraukia. Čia svarbu ne tik stilistika, tačiau ir emocija, o taip pat itin svarbu verslo identitetas, vertybės, firminis stilius – turėtų vyrauti stiliaus vienovė ir būti kuriamas bendras, vieningas įvaizdis. Negana to, reklamos idėja turėtų būti pritaikoma įvairiuose reklamos kanaluose ir formatuose. OWEXX komanda, kurdama reklamos idėją, stengiasi, kad būtų ne tik perduota reklamos žinutė, skatinanti norimus vartotojų veiksmus, tačiau ir išliktų ilgalaikis įspūdis.

Reklamos kūrimas kartu su OWEXX – kokybė, profesionalumas ir ilgalaikis įspūdis

OWEXX moto – easy to trust. Ilgametė patirtis reklamos srityje, profesionalumas, didelis dėmesys kokybei, įsiklausymas į kliento poreikius ir kūrybiškumas – tai aukščiausios kokybės reklamos paslaugos. Reklaminių klipų kūrimas, reklaminių tentų dizainas, reklamos kampanijos planavimas ar reklamos idėjos vystymas – kviečiame kreiptis į mus ir padėsime sukurti dėmesį atkreipiančią, įtraukiančią ir išsiskiriančią reklamą.

Norėdami daugiau sužinoti apie teikiamas reklamos kūrimo paslaugas, kreipkitės žemiau nurodytais telefono numeriais, el. paštu ar užpildydami puslapio apačioje esančią užklausos formą.

 

Klauskite

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?