Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Reklaminės kampanijos planavimas, organizavimas Lietuvoje ir Latvijoje

Reklamos kūrimas

 

 

Reklaminės kampanijos planavimas

 

 

 

Reklamos kampanijos kūrimas

Reklamos kampanija – tai kelias į sėkmę.
Žinoma, jei ji yra planuojama profesionaliai, apgalvotai, pasirenkami kokybiški ir efektyvūs sprendimai. Reklaminės kampanijos kūrimas kartu su OWEXX – tai didelis auditorijos pasiekiamumas, paveiki, norimus rezultatus nešanti reklama ir platus reklamos medijų pasirinkimas.

 

Reklamos kampanijos kūrimas su OWEXX

Ilgametė, beveik 30 metų siekianti, patirtis reklamos srityje, profesionali komanda ir sėkmingai įgyvendintos reklaminės kampanijos – tai siūlo OWEXX. Reklamos kampanijos kūrimas – tai procesas nuo reklamos idėjos, koncepcijos kūrimo iki įgyvendinimo ir viešinimo skirtinguose reklamos kanaluose.

Pagal numatytus tikslus ir auditoriją sukuriama reklamos idėja ir patraukli, įtraukianti koncepcija, prekės ženklo atpažįstamumą kuriantis dizainas, tinkamai parenkami reklamos plotai, kompleksiniai sprendimai ir profesionalios konsultacijos. Kurkite įsimintiną ir efektyvią reklamos kampaniją kartu su mūsų komanda!

Reklamos kampanijos planavimas: idėjos, įdomūs sprendimai ir sėkmės istorijos

Gera reklaminė kampanija ne tik sudomina tikslinę auditoriją bei paskatina norimus veiksmus, tačiau taip pat neša žinią apie prekės ženklą, kuria įmonės įvaizdį ir atpažįstamumą. Efektyvi reklamos kampanija – tai aiškūs tikslai, auditorijos pažinimas ir jai pritaikyta reklamos žinutė bei medijos, kuriose reklama transliuojama; tai kompleksiški, įdomūs sprendimai ir kūrybiška reklama.

Ar tai būtų tokios tradicinės reklamos medijos kaip televizija, radijas ar reklaminiai stendai, ar ryškūs lauko ekranai miestuose, ar reklama internete ir t. t. – svarbiausia, kad pasirinktos reklamos medijos pasiektų tikslinę auditoriją. Atsižvelgiama ir į patį prekės ženklą, siūlomas paslaugas. Sėkminga reklamos kampanija didina prekės ženklo žinomumą, kuria ryšį su vartotoju, skatina lojalumą. O tai yra itin svarbu, norint išsiskirti šiandieninėje, konkurencingoje rinkoje.

Reklaminės kampanijos kūrimas
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai

Pagrindinis reklamos kampanijos tikslas – pritraukti studijuoti pedagogikos studijose. Sukurta reklamos idėja, dvi reklamos koncepcijos skirtingoms auditorijoms. Visas reklamos kampanijos įgyvendinimas – nuo idėjos, techninio išpildymo iki viešinimo lauko ekranuose, vidaus ekranuose prekybos centruose ir internete. Reklamos kampanijos sėkmės istorija.

Daugiau

Reklaminė kampanija
E-Transport

Reklaminės kampanijos E-transport kūrimas. Reklaminiai klipai, profesionalaus grafikos dizainerio sukurti maketai, animatoriaus sukurtos animacijos. Prekės ženklo ir paslaugos žinomumo didinimas, pagrindinis akcentas – teikiama paslauga ir jos pasiekiamumas.

Daugiau

Reklamos kampanijos planavimas ir valdymas

Nuo reklamos koncepto iki reklamos kampanijos įgyvendinimo – idėja OWEXX komandos rankose pavirsta sėkminga reklamos kampanija.
 

Ko reikia sėkmingai reklamos kampanijai?

Vienas pagrindinių iššūkių, su kuriuo šiandien susiduria įmonės – dėmesys. Kaip pelnyti vartotojų dėmesį? Kaip nepranykti informacijos triukšme? Kaip išsiskirti, kaip kurti žinomumą ir atpažįstamumą? Nors atsakymai į šiuos klausimus yra daugiasluoksniai, apimantys ne vieną niuansą, tačiau juos surasti padės OWEXX komanda, siūlanti profesionalias reklamos kampanijos planavimo ir valdymo paslaugas.

Kokia reklamos kampanija yra sėkminga? Ta, kuri pasiekia užsibrėžtus tikslus. Aiškus, tikslus tikslas, jam tarnaujanti, tačiau tuo pačiu išsiskirianti ir kūrybiška reklamos idėja; žinutė, pritaikyta tikslinei auditorijai; tinkamai pasirinktos reklamos medijos, o tiksliau – jų deriniai, kuriuose transliuojama reklama – atsižvelgiant į tikslus, auditoriją, reklamuojamą produktą ar paslaugą; aiški, bet įtraukianti žinutė bei įsimintinas dizainas. Be abejonės, čia itin svarbu kokybė – šiandien vartotojai nebeturi laiko nekokybiškai, neapgalvotai ir erzinančiai reklamai.

Ilgametė patirtis, sėkmingai įvykdytos reklamos kampanijos ir didžiausias Lietuvoje reklamos plotų pasirinkimas – OWEXX padės sukurti reklamos kampaniją, kuri išsiskiria.

 

Reklamos kampanijos planavimas ir organizavimas Lietuvoje ir Latvijoje

Reklaminės kampanijos kūrimas apima daug etapų, o jos įgyvendinimu rūpinasi visa komanda. Nuo reklamos idėjos ir koncepcijos kūrimo iki techninio išpildymo bei viešinimo reklamos kanaluose – reklamos kampanijos planavimas ir organizavimas turi būti atliktas apgalvotai, profesionaliai ir kokybiškai, nes tai – įmonės įvaizdžio dalis.

Reklamos kampanijos kūrimas prasideda nuo užsakovo tikslų ir pageidavimų išsiaiškinimo bei tikslinės auditorijos aptarimo. Svarbu, kad reklama atspindėtų ne tik reklamuojamą produktą ar paslaugą, tačiau ir bendrą įmonės įvaizdį, vertybes ir, be abejonės, firminį stilių. Todėl reklamos idėjos ir koncepcijos kūrimas – vienas svarbiausių žingsnių, nulemiančių tolimesnę reklamos kampanijos planavimo eigą. Sukurta reklamos idėja ir koncepcija aptariama su klientu. Dažniausiai pasiūloma kelios idėjos, iš kurių užsakovas pasirenka jam labiausiai tinkančias. Pavyzdžiui, kuriant reklamos kampaniją Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos užsakymu, buvo pasiūlytos penkios idėjos, iš kurių klientas pasirinko dvi, pritaikytas skirtingoms reklamos auditorijoms.

Didžiausias reklamos plotų pasirinkimas Lietuvoje

Dar vienas svarbus reklamos kampanijos planavimo žingsnis – reklamos medijų pasirinkimas. Šis procesas vykdomas atsižvelgiant į daugybę elementų ir niuansų – reklamos tikslą, auditoriją, prekės ar paslaugos specifiką ir t. t. Tinkamai pasirinkti reklamos plotai – tai efektyvi ir sėkminga reklamos kampanijos eiga. Tai daugialypis procesas, kadangi reklamos medijų pasirinkimas lemia ir techninį sukurtos reklamos įgyvendinimą, ir reklamos matomumą, efektyvumą.

Reklamos kampanija gali būti įgyvendinta tiek tradicinėse, tiek naujausiose reklamos priemonėse; tiek pasitelkiant reklamos ne namuose (angl. out-of-home advertising), tiek televizijos, interneto, socialinių tinklų ir pan. reklamos kanalus. OWEXX siūlo didžiausią reklamos plotų pasirinkimą Lietuvoje, todėl gali pasiūlyti kompleksinius sprendimus, veiksmingus reklamos kanalų derinius ir didelę auditoriją pasiekiančią reklamą.

Reklama aukščiausios kokybės lauko ekranuose, vidaus ekranuose įvairiose įstaigose (medicinos įstaigose, prekybos centruose, vandens parke ir t. t.), reklaminiai stendai, reklaminės priekabos, reklama oro uoste, verslo centruose, reklamos plotai vandens parke, reklama ant viešojo transporto ir jo viduje, reklama internete, reklama radijuje ir televizijoje bei kitos reklamos priemonės – tai didžiulis reklamos plotų pasirinkimas, kurį gali pasiūlyti OWEXX komanda, kad Jūsų reklama būtų matoma. Reklamos kampaniją galime įgyvendinti Lietuvoje ir Latvijoje, o reklamos medijų ir vietų pasirinkimas suteikia galimybę pasiekti tiek didelę ir įvairią, tiek tikslinę auditoriją.

 

Klauskite

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?