Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Reklaminių klipų kūrimas

Video reklamos kūrimas


Mini   |   Medi   |   Maxi   |   Premium
 

Reklaminių klipų kūrimas

 

 

Video reklamos kūrimas

Išsiskirti nesibaigiančios informacijos sraute, kuris kasdien, kone kiekvieną minutę pasiekia vartotojus – misija įmanoma? Taip, jei tai tinkamai pasirinkta reklamos medija ir kokybiškas, dėmesį traukiantis, profesionalus reklamos klipas.

 

Profesionalus reklaminis klipas – kelias į dėmesį ir pasitikėjimą

Ar žinojote, kad vidutiniškai vartotojas pamato nuo 4000 iki 10 000 reklamų per dieną?

Reklama vartotoją pasiekia įvairiausiais kanalais ir priemonėmis – garsu, vaizdu, socialiniuose tinkluose, televizijoje, važiuojant į darbą ir iš jo, ilsintis ir dirbant. Didžiuliai kiekiai informacijos, pasiekiančios nuolat, verčia atsirinkti, kas yra vertas dėmesio, o kas ne. Todėl šiandien nekokybiškai, neįdomiai ir neaktualiai reklamai tiesiog nelieka laiko.

O žinojote, kiek iš tų tūkstančių reklamų vartotojas iš tiesų pastebi? Tikrai ne 4000 ir net ne kelis šimtus. Greičiausiai kelias. Kokybiška, autentiška, dinamiška ir įdomi reklama, verta vartotojų laiko, yra pastebima, palieka įspūdį ir padeda pasiekti numatytų tikslų. Išsiskirti šiandieniame informacijos sraute tikrai įmanoma, jei reklama – profesionalų rankose.

Reklaminiai klipai – reklamos paketai pagal poreikius

OWEXX reklaminių klipų kūrimas – tai kokybė, kūrybiškumas, profesionalumas ir pasirinkimų galimybė. Ilgametė patirtis reklamos srityje – tai laiko patikrinti, situacijai pritaikyti individualūs sprendimai, atnešantys taip trokštamus reklamos tikslus.

Skirtingi reklaminių klipų kūrimo paslaugų planai pritaikyti prie skirtingų Jūsų poreikių. Priklausomai nuo tikslų, idėjos ir reklamos biudžeto, galima pasirinkti sau tinkamą, geriausiai atitinkantį Jūsų situaciją.

Reklaminiai klipai lauko ekranuose, vidaus ekranuose, televizijoje, socialiniuose tinkluose

Pasirinkus bet kurį OWEXX siūlomą reklaminių klipų kūrimo paketą, reklaminio klipo formatas yra tinkamas tokiai reklamos medijai, kokios pageidauja užsakovas. Ar tai būtų LED lauko ekranai, ekranai oro uostuose, prekybos centruose, medicinos įstaigose ir t.t., ar televizija, socialiniai tinklai, Youtube ir pan. – pasirinkimas Jūsų, o už papildomą kainą reklamos klipą galima adaptuoti skirtingiems reklamos kanalams.

 

Mini - reklaminių klipų kūrimas

Reklaminio klipo kūrimas su profesionaliu animatoriumi

Kaina nuo 300 eur
1. Profesionalaus animatoriaus sukuriama reklamos klipo animacija iš kliento pateiktos medžiagos.
2. Konsultacija ir minimalios reklaminio klipo korekcijos.
3. Reklaminio klipo formatas paruošiamas pageidaujamai reklamos medijai.

Daugiau

Medi - reklaminių klipų kūrimas

Reklaminio klipo kūrimas su profesionalaus grafikos dizainerio sprendimu.

Kaina nuo 650 eur
1. Profesionalaus grafikos dizainerio sukurtas grafinis reklaminio klipo išpildymas.
2. Profesionaliaus animatoriaus sukurta reklamos klipo animacija.
3. Reklama sukuriama iš kliento pateiktos arba laisvai prieinamos vizualinės medžiagos.
4. Patarimai ir konsultacija dėl reklamos klipo vizualinės, grafinės dalies, teksto, akcentų ir pan.
5. Minimalios reklaminio klipo korekcijos.
6. Reklaminio klipo formatas paruošiamas pageidaujamai reklamos medijai.

Daugiau

Maxi - reklaminių klipų kūrimas

Reklaminio klipo kūrimas su profesionalaus grafikos dizainerio sprendimu ir vizualine medžiaga

Kaina nuo 900 eur
1. Profesionalaus grafikos dizainerio sukurtas grafinis reklamos išpildymas.
2. Profesionalaus animatoriaus sukurtos animacijos reklaminiam klipui.
3. Videomedžiagos, nuotraukų, grafikos kūrimas arba pirkimas, pritaikymas reklaminiam klipui.
4. Patarimai ir konsultacija apie reklamos tekstą, vizualinę medžiagą, akcentus ir pan.
5. Reklaminio klipo korekcijos.
6. Reklaminio klipo formatas paruošiamas pageidaujamai reklamos medijai.

Daugiau

Premium - reklaminių klipų kūrimas

Reklaminio klipo kūrimas su reklamos idėjos realizavimu – visapusis reklamos klipo kūrimas

Kaina nuo 1.500 eur
1. Reklaminis klipas, kuriamas kūrybinės komandos.
2. Reklamos idėjos, koncepcijos kūrimas.
3. Videomedžiagos, nuotraukų, grafikos kūrimas arba paieška ir pirkimas.
4. Profesionalaus grafikos dizainerio grafinis reklamos klipo išpildymas.
5. Profesionalaus animatoriaus sukuriamos reklaminio klipo animacijos.
7. Patarimai ir konsultacija apie reklamos tekstą, vizualinę medžiagą, akcentus ir pan.
6. Reklaminio klipo korekcijos.
7. Reklaminio klipo formatas paruošiamas pageidaujamai reklamos medijai.

Daugiau

Reklamos klipų kūrimas

Reklaminių videoklipų kūrimo paketai – skirtingi pasiūlymai, skirtingiems poreikiams. Pagal numatytus reklamos tikslus, biudžetą, turimą medžiagą ir pageidavimus pasirinkite Jūsų reklamos kampanijai tinkamiausią reklaminių klipų kūrimo variantą.

 

Reklaminių klipų kūrimas MINI

Reklaminių klipų kūrimas MINI – tai profesionalaus animatoriaus atliekamas reklaminio klipo kūrimas iš Jūsų pateiktos reklamos medžiagos, pagal Jūsų pageidavimus. Pasirinkę šį reklaminių klipų kūrimo paketą, kartu su sukurtu klipu taip pat gausite minimalių korekcijų (iki 30 min.) galimybę.

Reklaminių klipų kūrimas MEDI

Reklaminių klipų kūrimas MEDI – tai bendras profesionalaus animatoriaus ir profesionalaus grafikos dizainerio darbas, kai reklaminis klipas kuriamas iš kliento pateiktos medžiagos arba dizainerio ieškomos medžiagos, prieinamos nemokamai, pagal kliento pageidavimus. Dizainerio sukurtas reklamos klipo išpildymas yra animuojamas, o pasirinkę šį paketą klientai taip pat gauna minimalių korekcijų (iki 1 val.) galimybę ir patarimus apie reklamos klipo vizualiką ir akcentus.

Reklaminių klipų kūrimas MAXI

Reklaminių klipų kūrimas MAXI – tai bendras profesionalaus grafikos dizainerio ir profesionalaus animatoriaus darbas, kai reklaminis klipas kuriamas iš grafikos dizainerio kuriamos arba ieškomos ir perkamos medžiagos, pritaikomos reklamos klipe. Pasirinkę šį paketą užsakovai turi galimybę reklaminio klipo korekcijoms (iki 1,5 val.), o taip pat suteikiama grafikos dizainerio konsultacija dėl reklamos teksto, vizualinės medžiagos, akcentų, grafikos ir pateikiamos informacijos.

Reklaminių klipų kūrimas PREMIUM

Reklaminių klipų kūrimas PREMIUM – tai visapusis reklaminio klipo kūrimas, nuo idėjos iki techninio išpildymo. Reklamos klipo kūrimo procese dalyvauja ne tik profesionalus grafikos dizaineris ir animatorius, tačiau taip pat visa kūrybinė komanda, kuri sukuria reklamos idėją ir visą koncepciją. Tai paketas klientams, investuojantiems į ilgalaikę reklamą (nuo 3 mėn.), siekiantiems, kad reklama taptų verslo įvaizdžio ir sėkmės dalimi. Reklaminio klipo idėjos, žinutės ir koncepcijos kūrimas, vizualinės medžiagos (grafikos, nuotraukų, vaizdinės medžiagos) kūrimas arba paieška, pirkimas ir pritaikymas, profesionalūs patarimai dėl reklamos koncepcijos, joje pateikiamos informacijos, vizualinių ir tekstinių sprendimų, akcentų, reklamos klipo korekcijos (iki 2 val.) – tai siūloma klientams, užsisakiusiems PREMIUM reklaminių klipų kūrimo paslaugas.

 

Klauskite

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?