Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Tarpininkaujame

Tarpininkaujame nuomojant, perkant, parduodant reklaminius stendus

Turite reklamos plotų ir norėtumėte juos išnuomoti? O gal norite įsigyti reklamos stendą, lauko ekraną ar vietą, kurioje pageidautumėte jį įrengti? Mus domina tarpininkavimas perkant, parduodant ar nuomojant įvairias reklamines konstrukcijas visoje Lietuvoje: didžiuosiuose ir mažesniuose miestuose, prie autostradų, pagrindinių kelių ar kitose vietose. 

Atsižvelgę į Jūsų pageidavimus, mes padėsime Jums įsigyti ar parduoti (pernuomoti) Jūsų turimą reklamos plotą. Patikėdami mums pirkimo, pardavimo ar nuomos klausimus, Jums nereikės rūpintis užsakovų paieška, derinti leidimų, ruošti dokumentų ar derėtis dėl palankiausių sąlygų –  visus su reklama susijusius darbus atliksime už Jus.

Tarpininkaujame pernuomojant, pekant, parduodant reklaminius plotus

 

Tarpininkaujame perkant arba parduodant reklamos plotus

Mes tarpininkaujame perkant ir parduodant įvairius reklamos plotus (stendus, lauko vaizdo ekranus, LED ekranus, kitas reklamines konstrukcijas). Jums nereikės rūpintis užsakovų paieška, tinkamiausia vieta reklamai, leidimais, sutikimais ir kitais klausimais – visus darbus mes atliksime už Jus. Patikėdami mums pirkimo ir pardavimo klausimus, Jūs taip pat taupysite savo laiką, o savo sritį išmanantys reklamos specialistai kiekvienam sandoriui padės surasti tinkamiausią sprendimą. 

Daugiau

Tarpininkaujame pernuomojant Jūsų reklamos plotą

Tarpininkaujame pernuomojant įvairių matmenų reklamos plotus, esančius didžiuosiuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kt.) ir mažesniuose (Alytuje, Marijampolėje, Gargžduose ir kt.) Lietuvos miestuose, prie autostradų, pagrindinių kelių bei kitų vietų. Patikėdami mums savo reklamos plotą, sutaupysite laiko – Jums nereikės rūpintis užsakovų paieška ir reklamos klausimais – visus darbus atliksime mes. Įvertinę siūlomo reklaminio ploto specifikacijas, mes pateiksime Jums geriausią tarpininkavimo pasiūlymą. 

Daugiau

Klausti dėl tarpininkavimo

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?