Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Reklaminių tentų pakabinimas ir nukabinimas
Tentų kabinimo ir montavimo paslaugos

Kabiname ir montuojame įvairaus dydžio reklaminius tentus visoje Lietuvoje. Pritvirtinsime Jūsų pageidaujamą reklamos tentą ant pastatų sienų įrengtų plotų, stacionarių stendų ar kitų reklamos vietų.

 

Reklama ant tentų – vienas populiariausių išorinės reklamos būdų. Jame nesunkiai galima perteikti bet kokio pobūdžio išorinę reklamą: nuotraukas, logotipus, skaitmeninės grafikos elementus ir kt. Reklama, atspausdinta ant tento, dažniausiai yra kabinama ant reklaminių įrenginių, tokių kaip stacionarūs lauko stendai, stovai, ant pastatų sienų įrengti plotai ir kt.

Kabiname įvairaus formato reklaminius tentus įvairiose Lietuvos vietose: ant stendų, esančių autostradose, didžiausiuose ir mažesniuose Lietuvos miestuose, taip pat ant gyvenamųjų namų, komercinės paskirties pastatų įrengtų plotų ir kt.

Pakabiname ir nukabiname įvairaus formato reklaminius tentus, tokius kaip 3 x 6 m, 4 x 6 m, 4 x 8 m, 5 x 15 m ir kt. Teikdami aukštuminio tento kabinimo paslaugas, didelę patirtį turintys aukštalipiai tinkamai pakabins reklamą ir ant bet kokiame aukštyje esančio reklamos įrenginio (pavyzdžiui, ant daugiaaukščio pastato). 

Tam, kad reklaminis tentas būtų tinkamai pakabintas, stabilumui užtikrinti galimi specialūs tento tvirtinimo būdai, kurie leidžia jį tolygiai įtempti nepaliekant jokių raukšlių. Tentinės medžiagos tvirtinimui prie metalinio rėmo dažniausiai yra naudojami į tentą specialiai integruoti tvirtinimo žiedai, taip pat plastmasiniai suveržikliai arba guminiai espanderiai (įtempikliai, arba kitaip, elastinė tento įtempimo virvė). Pastarasis tento tvirtinimo variantas pasižymi praktiškumu: esant vėjuotam orui, guminiai espaderiai leidžia tentui judėti, taip apsaugodami jį nuo galimų pažeidimų.

Klausti dėl tentų pakabinimo

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?