Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Reklama higienos kambariuose
yra ne tik pastebima, bet ir perskaitoma
95% - 100% atvejų.

Rėmeliai su Jūsų reklaminiu pranešimu bus matomi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių Akropoliuose bei Panevėžio RYO ir Babilone - didžiausiuose ir daugiausia klientų pritraukiančiuose prekybos ir pramogų centruose Lietuvoje

 

Neišjungiama reklama higienos kambariuose

Tobulėjant vidaus reklamai mes siūlome geriausią sprendimą pasiekti plačią auditoriją – nuolatinę ir nepertraukiamą reklamą švaros kambariuose. Poilsio ir švaros kambariuose žmonės nenukreipia dėmesio į kitus dėmesį traukiančius objektus, tokius kaip mobilieji ekranai ir pan., tad nepastebimai skaito prieš akis esančią informaciją. Tokią reklamą mato ir įsimena apytiksliai 95/100 žmonių, apsilankiusių šiose patalpose. Žmonės vidutiniškai higienos kambariuose praleidžia nuo 45 sekundžių iki 4 minučių savo laiko, tad niekam neblaškant dėmesio šis laikas skiriamas reklaminių pranešimų peržiūrai. Reklama yra ypač įsimenama, nes klientai ją pamato mažiausiai du kartus - kabinoje arba prie pisuaro, ir pakartotinai prie kriauklės, plaunant ir sausinant rankas. Reklama talpinama didžiausiuose prekybos ir pramogų centruose, kur klientų srautai yra itin dideli – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių Akropoliuose bei Panevėžio RYO ir Babilone.

PC Akropolis duomenimis, apsipirkti ir pramogauti Akropolyje apsilanko virš trijų milijonų lankytojų per mėnesį, o PC Babilono ir PC RYO duomenimis - dar po 400 tūkst. Prekybos centruose lankytojai mėgaujasi siūlomomis paslaugomis bei pramogomis po keletą valandų, o vidutiniškai trečdalis jų apsilanko poilsio ir higienos kambariuose. Todėl potencialiai matančių reklamą higienos kambariuose sudaro milijoną keturis šimtus tūkstančių lankytojų per mėnesį!

Kodėl verta rinktis reklamą higienos kambariuose?

• Reklama tiesiai prieš akis, jos neįmanoma išjungti
• Poilsio kambaryje žmogus sustoja, jo niekas neblaško
• Čia žmogus nuobodžiauja, tad yra imlus bet kokiai informacijai
• Didelis lankytojų skaičius
• Galima diferencijuoti auditoriją pagal lytį
• Ilga reklamos matymo trukmė

Domina

reklaminio ploto nuoma?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?