Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Reklamos plotai boulingo klubuose
Boulingo, biliardo (pulo) ir kt. klubai

 

 

Reklama boulingo klubuose

Teikiame reklamos paslaugas įvairiuose boulingo, biliardo (pulo) klubuose visoje Lietuvoje. Reklamos plotai įrengti matomose pramogų zonų vietose padeda perduoti reklaminę žinutę plačiai auditorijai.
 

Boulingas ir biliardas – populiari vieta, kuriuos kasdien aplanko begalės žmonių. Boulingas ar biliardo klubas neretai tampa vieta praleisti laisvalaikį, švęsti įvairias šventes, įmonės vakarėlius, organizuoti banketus, furšetus, susitikti su draugais, taip pat dažnai juose organizuojami įvairūs turnyrai.

Reklama prie boulingo takelių ar biliardo stalų  – puikus sprendimas tiems, kurie nori būti pastebėti. Populiariausia reklama boulingo ar biliardo klubuose yra vaizdo ekranuose transliuojama reklama, reklaminiai plakatai, tentai, lipdukai ant grindų, mobilūs stendai ir kt.

Kur reklama efektyviausia?

• Boulingo salėje įrengtuose ekranuose.
• Ant boulingo takelių.
• Prie boulingo takelių.
• Prieš boulingo takelius esančiame plote.
• Prie biliardo stalų.
• Kitose gerai matomose vietose.

Domina

reklaminio ploto nuoma?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?