Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Reklamos plotai darželiuose
Spausdintos reklamos platinimas tiesiai vaikams į rankas

Teikiame reklamos paslaugas darželiuose ir lopšeliuose įvairiuose Lietuvos miestuose. Platiname spalvinimui skirtus spaudinius tiesiai vaikams į rankas bei kiekvienoje vaikų grupėje iškabiname reklaminius plakatus.

 

Reklama darželiuose

 

Reklamos demonstravimas ikimokyklinio ugdymo įstaigose – vienas iš būdų perduoti reklaminę žinutę specifinei – vaikų – auditorijai. Vaikai labiau įsimena vizualią informaciją: neįprastus personažus, spalvingas iliustracijas, taip pat jų dėmesį traukia nesudėtingos užduotėlės (pvz., spalvinimas, labirintai ir kt.). 

Vienas iš būdų perduoti reklaminę žinutę vaikams – paveikslėlio pateikimas spalvinimui. Spalvinimas paskatina vaiką svajoti, suvokti juos supantį pasaulį. Šis užsiėmimas taip pat padeda lavinti jo kūrybiškumą, kruopštumą, motoriką, o prie paveiksliuko pateikta reklama – įsiminti reklaminę žinutę bei ją susieti su piešiniu. Šis reklamos būdas yra efektyvus, jei vaikams pateikiamas piešinukas-reklama yra įdomi, neįprasta ir lengvai suvokiama. 

Teikiame reklamos paslaugas ugdymo įstaigose bei suteikiame galimybę reklamuotis 300-uose ikimokyklinio ugdymo įstaigų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kėdainiuose ir kt. Be spalvinimui skirtų spaudinių spausdinimo ir platinimo, papildomai kiekvienoje grupėje iškabiname A2–A3 formato plakatus ir taip padedame Jums būti matomiems ir atpažįstamiems net tik vaikų, bet ir suaugusiųjų.

Patarimai ir rekomendacijos pateikiant reklamą vaikams

• Reklamą ikimokyklinio amžiaus vaikams būtina pateikti subtiliai. Reklama turi būti spalvinga, įdomi, taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į informacijos suvokimo galimybes.

• Rekomenduotinas spaudinių kiekis turėtų būti ne mažesnis kaip 25 vnt. grupei. Rekomenduojama spaudinių duoti 10 proc. daugiau nei grupėje yra vaikų. Vaikai dažnai piešinukus, norėdami juos parodyti savo šeimai, nešasi namo.

• Rekomenduojamas reklaminių spaudinių (spausdintų leidinių) kiekis: ~45 000 vnt. Darželyje įprastai būna nuo 5 iki 10 vaikų grupių, nuo 10 iki 20 vaikų grupėje.

• Reklamą geriausia pateikti atspausdintą ant A4 ar A5 formato vienpusio, juodai balto lapo (gali būti ir knygutės). Ant tokių matmenų lapo vaikams patogu piešti ir spalvinti.

Domina

reklaminio ploto nuoma?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?