Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Reklamos plotai naktiniuose klubuose
Reklama pramogų zonose

 

 

Teikiame reklamos paslaugas įvairiuose naktiniuose klubuose visoje Lietuvoje. Reklamos plotai, įrengti gerai matomose pramogų zonose padeda įgyvendinti reklamos kampaniją, orientuotą į specifinę, jauno amžiaus auditoriją.

Reklama naktiniuose klubuose – puikus būdas perduoti reklaminę žinutę jaunimui. Įprastai naktiniuose klubuose lankosi ~20–35 metų amžiaus auditorija, o ši pramogų vieta neretai tampa būdu praleisti laisvalaikį, paminėti įvairias šventes ir kt. Naktiniuose klubuose puikai tinka reklamuoti aktyvias pramogas, specialiai jaunimui skirtus produktus, prekes ar paslaugas, pranešti apie artėjantį renginį ir kt. Įprastai didžiausi lankytojų srautai šiose pramogų vietose būna antrojoje savaitės pusėje nuo vakaro iki ankstyvo ryto.
 

Kodėl verta rinktis reklamą naktiniuose klubuose?

• Geras reklamos matomumas.
• Dideli jaunimo srautai padeda įgyvendinti į jaunimą orientuotą reklaminę kampaniją.
• Puikus būdas pristatyti į jaunimą orientuotą naują prekę ar paslaugą, pranešti apie nuolaidą, artėjantį renginį ir kt.
• Reklama naktiniuose klubuose gali būti derinama su reklama biliardo ir boulingo klubuose, prekybos centruose, reklama prie „Maximos“ kasų esančiuose ekranuose ir kt.

Reklamos naktiniuose klubuose
 

Reklama naktiniame klube
 

Reklamos naktiniame klube
 

Reklama klube
 

Domina

reklaminio ploto nuoma?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?