Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

Reklama Lietuvos rytas TV. TV reklamos planavimas ir pirkimas.

Reklama Lietuvos rytas TV
TV reklamos planavimas / pirkimas

 

 

Reklama TV ekranuose

Reklama TV ekrane – vienas iš pačių populiariausių būdų, jei norite greitai ir efektyviai pasiekti didelį kiekį potencialių vartotojų. Lietuvos ryto TV – vienas iš naujų, itin sparčiai populiarėjančių kanalų. Savo išskirtinumu, laidų kokybe ir įdomu turiniu, Lietuvos ryto TV pritraukia didelę auditoriją žiūrovų. 

TV reklama geriausias ir greičiausias būdas pritraukti klientus. Vos kelios sekundės eterio ir apie jus ir jūsų paslaugas pasklis žinia potencialiems vartotojams. Jūsų siūlomos prekės ar paslaugos vartojimo potencialas turės itin didelę galimybę išaugti, jei pasinaudosite TV reklama.
Televizijos reklama padės jus išgirsti ir pamatyti potencialiems vartotojams sėdint namuose. Vaizdo, veiksmo, teksto, garso, muzikos, judesio, spalvų, veikiančių kartu, visuma turi galingą poveikį žiūrovui. Operatyviai, vaizdingai ir įtaigiai praneškite savo žinutę vartotojams per Lietuvos ryto TV.

Reklama televizijoje yra pasiekiama visiems vartotojams ir visiems pageidaujantiems būti žinomiems. Jei pageidaujate sulaukti daugiau užsakymų ir plėsti savo žinomumą pasinaudokite galimybe paskleisti žinią per Lietuvos ryto TV. Kreipkitės į mus – mes Jums galime padėti!
Reklamos laikas televizijoje, dažniausiai, skaičiuojamas sekundėmis. Kiekviena sekundė eterio, jei norite reklamuotis, Jums yra svarbi. Mes galime Jums padėti viską atlikti itin efektyviai, padėdami sukurti reklamą ir padėti ją iš transliuoti visuomenei.

Kiek kainuoja reklama televizijoje? Tai nėra itin pigi paslauga. Tačiau, atlikus matematinius skaičiavimus pagal potencialių klientų pritraukimo galimybes ir reklamos kainą, už reklamą vienam potencialiam vartotojui galite išleisti vos 0,01 centą. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

OWEXX - oficialus Lietuvos rytas TV reklamos platintojas.
Dėl Lietuvos rytas TV reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais.
Lietuvos rytas TV reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Kontaktai reklamai Lietuvos ryto TV televizijoje.

 

Video reklamos kūrimas

Norite reklamuotis TV laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti.

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com.
 

Reklama TV laidose

Reklama televizijos laidose skirta tiems, kas nori dar labiau susiaurinti savo potencialių vartotojų ratą ir tikslingai iš transliuotų tik jiems skirtą žinutę su siūlomomis paslaugomis. Lietuvos ryto TV programos tinklelyje siūloma daug kokybiškų, išskirtinių ir įdomių laidų, skirtų tiksliniams vartotojams. Jei norite pritraukti didelę ir tikslingą vartotojų grupę savo paslaugoms ar prekėms reklamuoti, reklama televizijos laidose puiki idėja.

Reklama laidose galima ne tik Jūsų įprastuose televizoriaus ekranuose, tačiau ir mobiliuosiuose įrenginiuose žiūrimoms laidoms. Šiuo metu ypač populiarūs mobilieji įrenginiai tapo rimti varžovai įprastiems televizoriams, kadangi jie visuomet po ranka. Siūlome galimybę tapti laidos rėmėju ir Jūsų reklama gali atsirasti portale Lrytas.tv.

TV reklama laidose. Norite, kad laidos vedėjas reklamuotų Jūsų prekes ar paslaugas tam tikroje laidoje? Norite, būti Jūsų pageidaujamos, mėgiamos laidos rėmėju? Norite reklamuoti savo prekes ir paslaugas tam tikros laidos reklaminėse pertraukėlėse? Mes galime Jums padėti.
Reklamos laikas televizijos laidose yra itin ribotas. Reklamos laikas laidose skaičiuojamas sekundės tikslumu ir yra itin vertingas Jūsų tikslinės grupės reklaminei sklaidai. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

Norite reklamuotis TV laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti.
Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.owexx.com/dizainas-reklama

Kiek kainuoja reklama TV laidose? Reklamos kaina priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip: Jūsų pasirinkto metų laiko, sezoniškumo, Jūsų pasirinkto paros meto, Jūsų pasirinkto reklamos TV laidoje būdo ir daugelio kitų faktorių. Domina reklamos įkainiai televizijos laidose? Maloniai prašome kreiptis.

 


 

Domina

reklama Lietuvos ryto televizijoje?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?