Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

Reklama LNK.LT. Portalo LNK.LT reklamos planavimas ir pirkimas.

Reklama portale LNK.LT
LNK.LT reklamos planavimas / pirkimas

 

Apie LNK.LT portalą

LNK.lt - karščiausių naujienų ir pramogų video portalas Lietuvoje!

Atsinaujinęs video portalas LNK.lt Jums siūlo:

Naujienas:
žinios;
informacinės laidos – „Labas vakaras, Lietuva“, „KK2“, „Savaitės panorama“ ir kitos;
TV naujienos;

Tiesioginio vaizdo transliacijas:
žinios ir informacinės laidos;
LKL, Bushido INSIDE, Dakaras, Davis'o taurės turnyras ir kitos sporto rungtynės bei čempionatai;
specialūs renginiai;
žiūrimiausios TV laidos;

Pramogas:
LNK, BTV, TV1 ir INFO TV laidos – „Valanda su Rūta“; „KK2“; „Nuo... Iki...“, „Yra, kaip yra“; „Bus visko“; „Visi už vieną“ ir dar daugiau nei šimto pavadinimų laidos;
TV šou: „Tamsoje“; „KK2 Penktadienis“; „Muzikinė kaukė“ ir kiti;
Lietuvos ir užsienio serialai – „Paveldėtoja“; „Juodosios  našlės“; „Dvi širdys“; „Mano meilės šviesa“; „Būk su manim“; „Širdele mano“; „Imperatorė Ki“; „Akloji zona“; „Mirtis rojuje“ ir kiti;
autorinės laidos internetui – Indrės Stonkuvienės, Gintarės Gurevičiūtės, Giedriaus Drukteinio, Palmiros Kelertienės, Agnės Juškėnaitės, Whydoto, Norbės, Ironvyto, Agness Landau, Algio Ramanausko, Olego Šurajevo, Andriaus Pauliukevičiaus, Simonos Burbaitės, Justinos Gafaro, Rūtos Banionytės ir dar daugelio kitų autorių laidos.

Visas Jus dominančias laidas, transliacijas ir serialus taip pat galite rasti Mediatekoje.

 

Reklama LNK.LT portale

TV reklama geriausias ir greičiausias būdas pritraukti klientus. Vos kelios sekundės eterio ir apie jus ir jūsų paslaugas pasklis žinia potencialiems vartotojams. Jūsų siūlomos prekės ar paslaugos vartojimo potencialas turės itin didelę galimybę išaugti, jei pasinaudosite TV reklama.
Televizijos reklama padės jus išgirsti ir pamatyti potencialiems vartotojams sėdint namuose. Vaizdo, veiksmo, teksto, garso, muzikos, judesio, spalvų, veikiančių kartu, visuma turi galingą poveikį žiūrovui. Operatyviai, vaizdingai ir įtaigiai praneškite savo žinutę vartotojams per LNK televiziją.

Reklama LNK televizijoje yra pasiekiama visiems vartotojams ir visiems pageidaujantiems būti žinomiems. Jei pageidaujate sulaukti daugiau užsakymų ir plėsti savo žinomumą pasinaudokite galimybe paskleisti žinią per LNK televiziją.
Reklamos laikas televizijoje, dažniausiai, skaičiuojamas sekundėmis. Mes galime Jums padėti viską suplanuoti bei atlikti visus reikiamus darbus itin efektyviai.

Kiek kainuoja reklama LNK televizijoje? Tai nėra itin pigi paslauga. Tačiau, atlikus matematinius skaičiavimus pagal potencialių klientų pritraukimo galimybes ir reklamos kainą, už reklamą vienam potencialiam vartotojui galite išleisti vos 0,01 centą. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

OWEXX - oficialus LNK reklamos platintojas.
Dėl LNK reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais.
LNK reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Kontaktai reklamai LNK televizijoje.

 

Video reklamos kūrimas

Norite reklamuotis LNK laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti!

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com.

 

Reklama LNK laidose

Reklama LNK televizijos laidose skirta tiems, kas nori dar labiau susiaurinti savo potencialių vartotojų ratą ir tikslingai iš transliuotų tik jiems skirtą žinutę su siūlomomis paslaugomis. LNK programų tinklelyje siūloma daug kokybiškų, išskirtinių ir įdomių laidų, skirtų tiksliniams Jūsų klientams. Jei norite pritraukti didelę ir tikslingą vartotojų grupę savo paslaugoms ar prekėms reklamuoti, reklama LNK televizijos laidose puiki idėja.

Reklama laidose galima ne tik Jūsų įprastuose televizoriaus ekranuose, tačiau ir mobiliuosiuose įrenginiuose žiūrimoms laidoms. Šiuo metu ypač populiarūs mobilieji įrenginiai tapo rimti varžovai įprastiems televizoriams, kadangi jie visuomet po ranka. Siūlome galimybę tapti laidos rėmėju ir Jūsų reklama gali atsirasti portale lnk.lt.

LNK reklama laidose. Norite, kad laidos vedėjas reklamuotų Jūsų prekes ar paslaugas tam tikroje laidoje? Norite, būti Jūsų pageidaujamos, mėgiamos laidos rėmėju? Norite reklamuoti savo prekes ir paslaugas tam tikros laidos reklaminėse pertraukėlėse? Mes galime Jums padėti.
Reklamos laikas televizijos laidose yra itin ribotas. Reklamos laikas laidose skaičiuojamas sekundės tikslumu ir yra itin vertingas Jūsų tikslinės grupės reklaminei sklaidai. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

Norite reklamuotis LNK televizijos laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti.
Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.owexx.com/dizainas-reklama

Kiek kainuoja reklama LNK televizijos laidose? Reklamos kaina priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip: Jūsų pasirinkto metų laiko, sezoniškumo, Jūsų pasirinkto paros meto, Jūsų pasirinkto reklamos TV laidoje būdo ir daugelio kitų faktorių. Domina reklamos įkainiai LNK televizijos laidose? Maloniai prašome kreiptis.

 


 

Domina

reklama LNK.LT portale?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?