Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

Reklama TV3 televizijoje. TV3 reklamos planavimas ir pirkimas.

Reklama TV3 televizijoje
TV reklamos planavimas / pirkimas

 

Kodėl reklama TV3 eteryje?

TV3 – žiūrimiausia televizija Lietuvoje.
TV3 savo žiūrovams siūlo drauge kokybiškai ir intelektualiai pramogauti. TV3 siekia sudominti žiūrovą išskirtinio turinio programomis, skatinti pilietiškumą ir ugdyti šeimos vertybes. Daugiau nei 140 žmonių komanda Lietuvoje kasdien dirba dėl Jūsų – ištikimiausių TV3 žiūrovų bei naujienų ir pramogų portalo tv3.lt skaitytojų.

TV3 televizija priklauso JAV privataus kapitalo bendrovei Providence Equity Partners (PEP), kurios įsteigta bendrovė All Media Baltics valdo žiniasklaidos verslus trijose Baltijos šalyse. Lietuvoje tai – All Media Lithuania grupė – televizijos kanalai TV3, TV6 ir TV8, naujienų ir pramogų portalas www.tv3.lt bei šokių muzikos hitų radijo stotis „Power Hit Radio“.

OWEXX - oficialus TV3 reklamos platintojas.
Dėl TV3 reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais.
TV3 reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Kontaktai reklamai TV3 televizijoje.

 

Korporatyvinė socialinė atsakomybė

Suvokiame televizijos poveikį visuomenei, todėl į šį verslą žiūrime atsakingai – laikomės visų žiniasklaidos priemonėms galiojančių įstatymų ir taisyklių. Tai aprėpia viską – programų turinį, rėmėjų medžiagą ir darbuotojų elgesį. Socialinė atsakomybė yra būdas užtikrinti darnų verslo plėtojimą. Ją sudaro keturios dalys: verslo atsakomybė, transliavimo ir rinkodaros atsakomybė, atsakomybė darbuotojams ir atsakomybė visuomenei.

***

 

TV3 televizija augina tradicijas

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamai socialinei iniciatyvai „Išsipildymo akcija“ šiemet sukanka 15 metų. Per akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 7 milijonus eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams buvo perkami vaistai, atliekamos operacijos, perkama medicininė įranga, gerinama buitis ir teikiama papildoma reabilitacija.

TV3 kasmet lapkričio 6 dieną tradiciškai kviečia prisijungti prie didžiausio televizijos paramos projekto „Išsipildymo akcija“ įkvėptos ir įmonių bei mokslo įstaigų pamėgtos visuotinės iniciatyvos „Pyragų diena“. Kasmet televiziją pasiekia šimtai nuotraukų iš įvairiose įmonėse ir mokslo įstaigose surengtos „Pyragų dienos“. Lapkričio 6-ąją visi kepa pyragus, jų gabalėlius už sutartą kainą pardavinėjo kolegoms. Visos surinktos lėšos aukojamos „Išsipildymo akcijai“.

TV3 kasmet organizuoja paprastų, Lietuvai nusipelniusių žmonių apdovanojimus „Lietuvos garbė“. Juos inicijuoja TV3 Žinių tarnyba. Per apdovanojimų dešimtmetį apdovanotas beveik šimtas šalį savo kilniais darbais garsinančių didvyrių.

Gegužę, šeimos mėnesį, TV3 rengia draugiškumo iniciatyvą „Gera kartu!“, kviesdama prisidėti visus, kurie nori Lietuvos šeimoms dovanoti gražiausias emocijas ir šypsenas. Tai puiki proga dalintis ne tik paprastomis dovanomis, kaip žaislai ar rūbeliai, bet ir pramogomis bei gera nuotaika.

TV3 eteryje daugėja laidų ir projektų, pritaikytų klausos negalią turintiems žiūrovams. Kiekvienas didysis penktadienio filmas ir dalis televizijos internete TVPlay laidų – su lietuviškais titrais.

TV3 televizija vykdo ir daugiau socialinių projektų. Drauge su UNICEF kasmet rengia šou „Už kiekvieną vaiką“, kuriame kviečia aukoti skurdžiausiai gyvenančių šalių vaikams. Palaiko vieną didžiausių aplinkosaugos projektų „Žemės valanda“, kai valandai kviečiama išjungti šviesas ir leisti mūsų Žemei atsikvėpti. Būdama tarptautinės nepelno siekiančios organizacijos „Reach for Change“ partnere, TV3 vykdo projektą „Talentas keisti“. Projektas ieško entuziastingų žmonių, turinčių drąsių ir inovatyvių idėjų, kaip kurti geresnį pasaulį vaikams.

Kasmet liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, TV3 televizija suvienija visame pasaulyje gyvenančias lietuvių bendruomenes ir Lietuvos himną kviečia giedoti drauge.

 

Reklama TV3 televizijoje

TV reklama geriausias ir greičiausias būdas pritraukti klientus. Vos kelios sekundės eterio ir apie jus ir jūsų paslaugas pasklis žinia potencialiems vartotojams. Jūsų siūlomos prekės ar paslaugos vartojimo potencialas turės itin didelę galimybę išaugti, jei pasinaudosite TV reklama.
Televizijos reklama padės jus išgirsti ir pamatyti potencialiems vartotojams sėdint namuose. Vaizdo, veiksmo, teksto, garso, muzikos, judesio, spalvų, veikiančių kartu, visuma turi galingą poveikį žiūrovui. Operatyviai, vaizdingai ir įtaigiai praneškite savo žinutę vartotojams per TV3 televiziją.

Reklama TV3 televizijoje yra pasiekiama visiems vartotojams ir visiems pageidaujantiems būti žinomiems. Jei pageidaujate sulaukti daugiau užsakymų ir plėsti savo žinomumą pasinaudokite galimybe paskleisti žinią per TV3 televiziją.
Reklamos laikas televizijoje, dažniausiai, skaičiuojamas sekundėmis. Mes galime Jums padėti viską suplanuoti bei atlikti visus reikiamus darbus itin efektyviai.

Kiek kainuoja reklama TV3 televizijoje? Tai nėra itin pigi paslauga. Tačiau, atlikus matematinius skaičiavimus pagal potencialių klientų pritraukimo galimybes ir reklamos kainą, už reklamą vienam potencialiam vartotojui galite išleisti vos 0,01 centą. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

Norite reklamuotis TV3 laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti!

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com.

 

Reklama TV3 laidose

Reklama TV3 televizijos laidose skirta tiems, kas nori dar labiau susiaurinti savo potencialių vartotojų ratą ir tikslingai iš transliuotų tik jiems skirtą žinutę su siūlomomis paslaugomis. TV3 programų tinklelyje siūloma daug kokybiškų, išskirtinių ir įdomių laidų, skirtų tiksliniams Jūsų klientams. Jei norite pritraukti didelę ir tikslingą vartotojų grupę savo paslaugoms ar prekėms reklamuoti, reklama TV3 televizijos laidose puiki idėja.

Reklama laidose galima ne tik Jūsų įprastuose televizoriaus ekranuose, tačiau ir mobiliuosiuose įrenginiuose žiūrimoms laidoms. Šiuo metu ypač populiarūs mobilieji įrenginiai tapo rimti varžovai įprastiems televizoriams, kadangi jie visuomet po ranka. Siūlome galimybę tapti laidos rėmėju ir Jūsų reklama gali atsirasti portale tv3play.lt.

TV3 reklama laidose. Norite, kad laidos vedėjas reklamuotų Jūsų prekes ar paslaugas tam tikroje laidoje? Norite, būti Jūsų pageidaujamos, mėgiamos laidos rėmėju? Norite reklamuoti savo prekes ir paslaugas tam tikros laidos reklaminėse pertraukėlėse? Mes galime Jums padėti.
Reklamos laikas televizijos laidose yra itin ribotas. Reklamos laikas laidose skaičiuojamas sekundės tikslumu ir yra itin vertingas Jūsų tikslinės grupės reklaminei sklaidai. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

Norite reklamuotis TV3 televizijos laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti.
Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.owexx.com/dizainas-reklama

Kiek kainuoja reklama TV3 televizijos laidose? Reklamos kaina priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip: Jūsų pasirinkto metų laiko, sezoniškumo, Jūsų pasirinkto paros meto, Jūsų pasirinkto reklamos TV laidoje būdo ir daugelio kitų faktorių. Domina reklamos įkainiai TV3 televizijos laidose? Maloniai prašome kreiptis.

 


 

Domina

reklama TV3 televizijoje?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?