Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

Reklama TV3 play. TV3 play reklamos planavimas ir pirkimas.

Reklama TV3 play
TV reklamos planavimas / pirkimas

 

Kas yra TVPlay?

Minimali reikalaujama interneto ryšio sparta - 10 Mb/s.

Windows Vista: Chrome, Firefox ir Opera
Windows 7: Chrome, Firefox ir Opera
Windows 8: Chrome, Firefox ir Opera
Windows 8.1: Chrome, Firefox ir Opera
Windows 10: Chrome, Firefox, Opera ir Edge
Mac OS: Chrome, Safari, Firefox ir Opera

* Taip pat naujausios šių interneto naršyklių versijos: Chrome, Internet Explorer, Firefox, Opera. ** Opera Opera naršyklė turi būti išjungta, kai naudojama Opera interneto naršyklė.

 

Kokius reikalavimus turi atitikti kompiuteris, kad galėčiau naudotis TVPlay?

Tam, kad galėtumėte naudotis TVPlay savo kompiuteryje, reikia:
Kompiuterio su Windows Vista ar vėlesne versija
MAC su OS 10.5.7+ ar vėlesne versija

 

Kokius įrenginius galiu naudoti TVPlay žiūrėjimui?

TVPlay galima žiūrėti interneto naršyklėje arba per programėlę bet kuriame Android ar iOS operacines sistemas naudojančiame išmaniajame
įrenginyje, kurių programinė įranga yra ne senesnė nei:

Android: 4.4+ (veikia ne visos funkcijos)
iOS: 8+
Parsisiųsti programėles galima iš programėlių parduotuvių: Apple Store arba Google Play.

 

Kaip užsiregistruoti TVPlay?

Užsiregistruoti tvplay.lt labai paprasta – tai užtruks ne daugiau nei 3 minutes. Reikia atsidaryti interneto svetainę tvplay.lt
Jūsų naršyklėje ir sekti instrukcijas. Po registracijos galite taip pat parsisiųsti TVPlay programėlę į savo mobilųjį įrenginį
(telefoną, planšetę) ir naudotis paslauga Jums patogiausiu būdu.

 

Koks turinys yra TVPlay?

Filmai, serialai, laidos, dokumentika, vaikams skirtos programos, taip pat tiesioginės TV transliacijos ir trečiųjų šalių
(vartotojų sukurtas) turinys.

 

Kur galiu parsisiųsti TVPlay programėlę Android įrenginiams?

Programėles skirtas Android įrenginiams galima parsisiųsti programėlių parduotuvėje (Google Play Store), paieškoje įvedant TVPlay Lietuva.

 

Kur galiu parsisiųsti TVPlay programėlę Android įrenginiams?

Programėles iPad planšetėms ir iPhone telefonams galite parsisiųsti parduotuvėje App Store, paieškoje įvesdami TVPlay Lietuva.

TVPlay galima naudotis visuose išmaniuosiuose įrenginiuose su Android ir iOS operacine sistema bei įdiegta naujausia programine įranga.

Taip, TVPlay gali būti naudojamas išmaniuosiuose įrenginiuose, bet televizoriams skirtos programėlės paslauga kol kas neturi.
Norėdami žiūrėti TVPlay savo TV ekrane, naudokite Chromecast priedėlį arba prijunkite savo kompiuterį prie televizoriaus su HDMI kabeliu.

 

Reklama TV3 play

TV reklama geriausias ir greičiausias būdas pritraukti klientus. Vos kelios sekundės eterio ir apie jus ir jūsų paslaugas pasklis žinia potencialiems vartotojams. Jūsų siūlomos prekės ar paslaugos vartojimo potencialas turės itin didelę galimybę išaugti, jei pasinaudosite TV reklama.
Televizijos reklama padės jus išgirsti ir pamatyti potencialiems vartotojams sėdint namuose. Vaizdo, veiksmo, teksto, garso, muzikos, judesio, spalvų, veikiančių kartu, visuma turi galingą poveikį žiūrovui. Operatyviai, vaizdingai ir įtaigiai praneškite savo žinutę vartotojams per TV3 televiziją.

Reklama TV3 televizijoje yra pasiekiama visiems vartotojams ir visiems pageidaujantiems būti žinomiems. Jei pageidaujate sulaukti daugiau užsakymų ir plėsti savo žinomumą pasinaudokite galimybe paskleisti žinią per TV3 televiziją.
Reklamos laikas televizijoje, dažniausiai, skaičiuojamas sekundėmis. Mes galime Jums padėti viską suplanuoti bei atlikti visus reikiamus darbus itin efektyviai.

Kiek kainuoja reklama TV3 televizijoje? Tai nėra itin pigi paslauga. Tačiau, atlikus matematinius skaičiavimus pagal potencialių klientų pritraukimo galimybes ir reklamos kainą, už reklamą vienam potencialiam vartotojui galite išleisti vos 0,01 centą. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

OWEXX - oficialus TV3 reklamos platintojas.
Dėl TV3 reklamos kainos kreipkitės nurodytais kontaktais.
TV3 reklamos kaina bus pateikta per maksimaliai trumpiausią laiką.

Kontaktai reklamai TV3 televizijoje.

 

Video reklamos kūrimas

Norite reklamuotis TV3 laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti!

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com.

 

Reklama TV3 laidose

Reklama TV3 televizijos laidose skirta tiems, kas nori dar labiau susiaurinti savo potencialių vartotojų ratą ir tikslingai iš transliuotų tik jiems skirtą žinutę su siūlomomis paslaugomis. TV3 programų tinklelyje siūloma daug kokybiškų, išskirtinių ir įdomių laidų, skirtų tiksliniams Jūsų klientams. Jei norite pritraukti didelę ir tikslingą vartotojų grupę savo paslaugoms ar prekėms reklamuoti, reklama TV3 televizijos laidose puiki idėja.

Reklama laidose galima ne tik Jūsų įprastuose televizoriaus ekranuose, tačiau ir mobiliuosiuose įrenginiuose žiūrimoms laidoms. Šiuo metu ypač populiarūs mobilieji įrenginiai tapo rimti varžovai įprastiems televizoriams, kadangi jie visuomet po ranka. Siūlome galimybę tapti laidos rėmėju ir Jūsų reklama gali atsirasti portale tv3play.lt.

TV6 reklama laidose. Norite, kad laidos vedėjas reklamuotų Jūsų prekes ar paslaugas tam tikroje laidoje? Norite, būti Jūsų pageidaujamos, mėgiamos laidos rėmėju? Norite reklamuoti savo prekes ir paslaugas tam tikros laidos reklaminėse pertraukėlėse? Mes galime Jums padėti.
Reklamos laikas televizijos laidose yra itin ribotas. Reklamos laikas laidose skaičiuojamas sekundės tikslumu ir yra itin vertingas Jūsų tikslinės grupės reklaminei sklaidai. Nepraleiskite progos protingai panaudoti savo produkto ar paslaugos reprezentacijai skirto biudžeto.

Norite reklamuotis TV3 televizijos laidose, tačiau neturite reklaminio klipo? Galime Jums padėti sukurti reklaminį video klipą.
Daugiau informacijos galite rasti čia: www.owexx.com/reklama-ekranuose/klipu-kurimas

Pageidaujate susikurti išskirtinį reklaminį įvaizdį. Trūkstate idėjų ar nežinote kaip? Mes galime Jums padėti.
Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.owexx.com/dizainas-reklama

Kiek kainuoja reklama TV3 televizijos laidose? Reklamos kaina priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip: Jūsų pasirinkto metų laiko, sezoniškumo, Jūsų pasirinkto paros meto, Jūsų pasirinkto reklamos TV laidoje būdo ir daugelio kitų faktorių. Domina reklamos įkainiai TV3 televizijos laidose? Maloniai prašome kreiptis.

 


 

Domina

reklama TV3 play?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?