Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Reklamos stendų gamyba ir įrengimas
Įvairaus dydžio reklamos stendai

Gaminame ir montuojame įvairaus dydžio standartinius ir nestandartinius reklaminius įrenginius. Mes gaminame ne tik vienpusius, bet ir dvipusius, tripusius reklaminius stendus.

 

 Reklamos stendų gamyba

 

Reklamos stendų gamyba

Reklama stenduose, arba kitaip, reklaminiuose stovuose – vienas populiariausių išorinės reklamos būdų, naudojamų demonstruojant reklamą prie magistralinių, rajoninių, miesto kelių ar kitų vietų. Reklaminis stendas yra statinis ir patvarus įrenginys, nes jis gaminamas iš metalo konstrukcijų.

Mes gaminame ir montuojame įvairaus dydžio standartines ir nestandartines reklamines konstrukcijas (stendus). Nors dažniausiai stendai yra gaminami 6 m ilgio ir 3 m pločio (t.y., 6 x 3 m), esant poreikiui galime pagaminti ir kitokių matmenų (5 x 10 m, 6 x 4 m, 6 x 15 m ir kt.) vienpusius, dvipusius ar tripusius reklaminius stendus

Kokie yra reklaminio stendo privalumai?

• Patvarūs ir ilgaamžiai.
• Reklama ant stendo yra gerai matoma iš skirtingų pozicijų.
• Reklama stenduose pasiekiama visą parą, bet kuriuo metų laiku.
• Stendai yra atsparūs išorininiam poveikiui (lietui, sniegui, saulei, vėjui ir kt.).

Be reklaminių stendų gamybos, mes taip pat projektuojame ir spausdiname reklamą ant tentų. Ši reklama gali būti kabinama ant bet kokių matmenų reklamos konstrukcijų.

Klausti dėl stendų gamybos

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?